Перейти до вмісту

ELIA

ELIA –  Європейська ліга інститутів мистецтв. Це глобальна європейська мережа, заснована в 1990 році, це динамічна платформа для обміну та розвитку вищої мистецької освіти в усіх мистецьких дисциплінах.

Членами ELIA є мистецькі університети, академії та мистецькі факультети великих університетів. Понад 30 років ELIA сприяє спілкуванню між 280 членами-університетами з 51 країн, серед яких понад 300 000 студентів різних дисциплін.

 Спілкування відбувається шляхом участі у конференціях, онлайн-заходах, інтерактивних навчаннях та спільних проєктах. 

Майбутні події ELIA

Спілкуйтеся зі своїми міжнародними колегами, обмінювайтесь досвідом і знаннями, навчайтеся та надихайтеся, створюйте співпрацю та досліджуйте нові контексти. Приєднуйтесь до наших майбутніх подій ELIA, будь то онлайн чи особисто.

Інші події будуть оголошені найближчим часом, залишайтеся з нами!

Зробіть свій вклад у надихаючу, інноваційну та колективну програму.
https://elia-artschools.org/page/ELIAAcademy2025
 
Що ми шукаємо?
 
Збираючи фахівців з вищої освіти з усього світу, Академія ELIA прагне забезпечити надихаючу та інформативну програму, яку ведуть професіонали з викладання та навчання. 

ELIA вірить у освітню здатність мистецької освіти. 

Академія ELIA – це платформа для освітніх інновацій і критичного осмислення. Ми вітаємо будь-які пропозиції, які долають межі та перетини. Тому, маючи це на увазі, ми утрималися від надання надто конкретних вимог.

Хто може подати заявку?

Викладачі, художники, розробники навчальних програм, дизайнери, архітектори, музиканти та технічні працівники, які викладають в установах-членах ELIA, ті, хто безпосередньо залучений до викладання теорії та практики, дослідники мистецької освіти чи педагогіки, включаючи викладачів мистецтв, які працюють у суспільне надбання, які бажають: 

  • залучати несподівані, нетрадиційні педагогічні методи на міжнародному рівні;
  • отримати нове розуміння та поглянути на майбутні практики навчання та підготовки митців у всіх мистецьких дисциплінах;
  • ділитися ідеями та практиками з колегами-однодумцями з усієї Європи та за її межами

Ми заохочуємо студентів брати участь із їхнім навчальним досвідом, роздумами та провокаціями щодо способів навчання. Ми вітаємо тих, хто вивчає мистецьку освіту, щоб допомогти нам переглянути викладання та навчання з точки зору студента.

ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН: 20 січня 2025 року

Подія: Відкрита дискусія «На шляху до маніфесту критичної відкритості в мистецьких дослідженнях»
Дата: 17 вересня 2024 року
Місце: онлайн
Час: 17:00 – 18:00 CEST (18:00 – 19:00 за Києвом)

Робоча група з мистецьких досліджень ELIA запрошує вас взяти участь в 1-годинній останній онлайн сесії із серії відкритих дискусій про майбутнє мистецьких досліджень у парадигмі відкритих досліджень.

Онлайн серія відкритих дискусій «На шляху до маніфесту критичної відкритості в мистецьких дослідженнях» досліджує дисциплінарні проблеми та чутливі точки, що виникають навколо регуляторних практик відкритих досліджень, а також те, як вони адекватно чи неадекватно підтримують розмаїття практик у сфері мистецьких досліджень.

Через ці дискусії ELIA прагне сформулювати низку ціннісних позицій і принципів, розмірковуючи про історичні прецеденти авторського права в мистецтві та науці, прискорення розвитку відкритих ідеологій у цифровій культурі та практичне значення цих змін для мистецьких досліджень та їх поширення.

Онлайн сесія 17 вересня 2024 року є останньою у серії відкритих дискусій на Платформі мистецьких досліджень ELIA. Попередні дві відбулися 30 квітня та 28 травня, про що ми повідомляли раніше. Онлайн-сесії є неформальними та дискусійними. Серед іншого вони міркують про напруженість між мистецькими дослідженнями та відкритою наукою, щоб досягти творчих і критичних перспектив. Ця розмова буде продовжена на заході платформи ELIA Artistic Research під час бієнале ELIA 2024 у Мілані.

РЕЄСТРУВАТИСЯ ТУТ

Робоча мова онлайн сесій – англійська.

Міжнародний відділ НАОМА

Подія: Тиждень креативних навичок CSW2024
Дати: з 16 по 20 вересня 2024
Місце: Амстердам або онлайн

Основна програма в Амстердамі та онлайн (18 – 19 вересня)

ЕLIA запрошує вас взяти активну участь у 2-денній кураторській програмі з панельними сесіями, воркшопами, дискусіями, натхненними спікерами, експериментальними навчальними заходами та лабораторіями для тестування мікрокредитів в Амстердамі. В роботі програми зустріч із членами Creative Pact for Skills, що діє на базі SACCORD та можливість попрацювати з кластерами наскрізних навичок, розробленими партнерами проєкту Blueprint, CYANOTYPES.

Також існує можливість участі в основній програмі CSW2024 онлайн. Приєднуйтесь до онлайн-програми, яка пропонує прямі трансляції пленарних засідань, ключових доповідей та прийомів. Спілкуйтеся в режимі реального часу зі світовою спільнотою креативних навичок.

Допоміжна програма в Амстердамі, Роттердамі та онлайн (16, 17 та 20 вересня)

Доповнюючи Основну програму, Допоміжна програма 16, 17 та 20 вересня включає низку заходів, представлених підсекторами та партнерськими організаціями в Амстердамі (та Роттердамі 16 вересня). В плані воркшопи, присвячені компетенціям, необхідним для майбутньої професійної діяльності, суспільним трансформаціям, методологіям навчання та іншому.

Вже зараз можна зареєструватися на заходи допоміжної програми онлайн. Підключайтеся, де б ви не були, і відвідайте сесії про творчі навички для інновацій, про досвід спільного навчання, холістичні підходи та багато іншого.

Робоча мова програми – англійська.

Докладно про програму, розклад, спікерів, партнерів та реєстрацію дізнавайтеся за посиланням: https://creativeskillsweek.eu/

Міжнародний відділ НАОМА

Шановні викладачі та студенти!

В рамках співпраці на платформі ELIA Ніна Арая, помічник ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, кандидат мистецтвознавства, автор книги «Соціокультурне проектування в мистецтві: Теорія і практика», запрошує вас на свою онлайн-лекцію в рамках тижня Creative Skills Week 2024, що відбудеться з 16 по 20 вересня 2024 року. Ця подія збирає освітян, галузевих експертів, політиків та творчих людей з усього світу, щоб обговорити майбутнє індустрій культурного та креативного сектору (CCSI), а також нові потреби в навичках та перекваліфікації в галузі культури.

Назва лекції: Вчимося через гру
Дата проведення: понеділок, 16 вересня 2024 року
Час: 13:30-14:30 CET (14:30-15:30 за київським часом)
Платформа: Zoom
Посилання для перегляду:
https://us04web.zoom.us/j/75503775208?pwd=fso1jTqgvI6mt3t8Eoakba9tPaO9XT.1
ID зустрічі: 755 0377 5208
Код доступу: 5q55nV

Чого очікувати? У 40-хвилинній лекції Ніна поділиться своїм досвідом роботи над такими проєктами, як Spark!Lab та Арсенал ідей, заглибиться у різноманітні грані креативності та її вирішальну роль в особистому та професійному зростанні. Разом учасники досліджуватимуть, як креативні навички виходять за рамки звичних кордонів, розвиваючи адаптивність, вміння вирішувати проблеми та інноваційне мислення в людей усіх вікових груп. Незалежно від того, чи Ви викладач або студент, цей захід обіцяє розпалити Вашу уяву та надати інструменти для досягнення успіху у світі, що постійно змінюється. Наприкінці лекції, протягом 20 хвилин можна поставити запитання, поспілкуватися з іншими учасниками та дослідити майбутнє креативності.

ОРГАНІЗАТОР: ELIA, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв.

За будь-якими питаннями та додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ніни на електронну пошту: [email protected]

Міжнародний відділ НАОМА