Перейти до вмісту
image

Оголошення про захист дисертації Кукіль Н.О.

05.06.2023 р. в НАОМА відбувся успішний захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво Кукіль Наталії Олександрівни на тему «Концептуальне… Читати далі »Оголошення про захист дисертації Кукіль Н.О.

Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Трошкіна А.А.

Оголошення про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертації Трошкіна Арсенія Андрійовича на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 191  «Архітектура та містобудування» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»… Читати далі »Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Трошкіна А.А.
phd-new

Оголошення про захист дисертації Новікової О. В.

12.06.2023 р. об 11.00 в НАОМА відбудеться захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії Новікової Ольги Валентинівни на тему «Китайський фарфор в музеях України: історія колекцій та атрибуція творів» за спеціальністю 023… Читати далі »Оголошення про захист дисертації Новікової О. В.
Ніл Хасевич 1

23 травня – День Героїв, день пам’яті борців за свободу України

На щоглах часу піднято вітрила, В моїх очах нуртує далина, Стремління за стремлінням вирина – Жага плавби чуття моє збудила. Пливіть до сонця човники стремлінь, Допоки день у погляді не… Читати далі »23 травня – День Героїв, день пам’яті борців за свободу України
Conference_in_design2

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в архітектурі, дизайні та мистецтві» 25-26 травня 2023 р.

Міністерство культури та інформаційної політики України Міністерство освіти і науки України Національна академія образотворчих мистецтв та архітектури Спілка художників України Національна спілка архітекторів України Датська королівська академія образотворчого мистецтва Факультет… Читати далі »ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації в архітектурі, дизайні та мистецтві» 25-26 травня 2023 р.
dissertations-feat

Оголошення про захист дисертації Кукіль Н.О.

05.06.2023 р. об 11.00 в НАОМА відбудеться захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво Кукіль Наталії Олександрівни… Читати далі »Оголошення про захист дисертації Кукіль Н.О.