Вчена рада

Персональний склад

Яланський Андрій Вікторович (в.о. голови) ПЕРШИЙ ПРОРЕКТОР, ПРОФЕСОР, НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (за посадою)

Касьяненко Тамара Анатоліївна (вчений секретар) ВЧЕНИЙ СЕКРЕТАР, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ (за посадою)

Ковальчук Остап Вікторович ПРОРЕКТОР З НАУКОВОЇ І ВИХОВНОЇ РОБОТИ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (за посадою)

Стьопін Євген Васильович ПРОРЕКТОР З ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНИХ ТА ГОСПОДАРСЬКИХ ПИТАНЬ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ (за посадою)

Чернявський Костянтин Володимирович ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА РЕСТАВРАЦІЇ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (за посадою)

Давидов Анатолій Миколайович ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ АРХІТЕКТУРИ, ДОЦЕНТ. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ (за посадою)

Мазур Вікторія Павлівна ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ МИСТЕЦТВ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА (за посадою)

Кантек Майя Миколаївна ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР (за посадою)

Соколова Олена Федорівна ДИРЕКТОР БІБЛІОТЕКИ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Храпачов Олександр Миколайович ГОЛОВА ПРОФСПІЛКИ НАОМА, СТ.ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ЖИВОПИСУ І КОМПОЗИЦІЇ (за посадою)

Борисова Ольга Сергіївна НАЧАЛЬНИК НАВЧАЛЬНОГО ВІДДІЛУ (обраний представник, навчальний відділ)

Соловей Олесь Васильович В.О.ЗАВ. КАФЕДРИ ЖИВОПИСУ І КОМПОЗИЦІЇ, ДОЦЕНТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра живопису і композиції)

Гуйда Михайло Євгенович ПРОФЕСОР, НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра живопису і композиції)

Цугорка Олександр Петрович ПРОФЕСОР, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра живопису і композиції)

Кириченко Віктор Миколайович В.О. ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ГРАФІЧНИХ МИСТЕЦТВ, ДОЦЕНТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра графічних мистецтв)

Галинська Галина Іванівна ПРОФЕСОР, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра графічних мистецтв)

Перевальський Василь Євдокимович ДОЦЕНТ, НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ
(обраний представник, кафедра графічних мистецтв)

Белянський Олександр Миколайович ЗАВ. КАФЕДРИ РИСУНКА, ПРОФЕСОР, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра рисунка)

Нікітін Андрій Володимирович СТ. ВИКЛАДАЧ (обраний представник, кафедра рисунка)

Майстренко-Вакуленко Юлія В’ячеславівна В.О.ЗАВ. КАФЕДРИ СЦЕНОГРАФІЇ ТА ЕКРАННИХ МИСТЕЦТВ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ(обраний представник, кафедра сценографії та екранних мистецтв)

Балог Адріан Степанович ЗАВ. КАФЕДРИ СКУЛЬПТУРИ, ДОЦЕНТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра скульптури)

Чепелик Володимир Андрійович ПРОФЕСОР, НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра скульптури)

Шостя Віталій Костянтинович ЗАВ. КАФЕДРИ ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ, ПРОФЕСОР, НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра дизайну)

Харченко Володимир Іванович ДОЦЕНТ, ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра дизайну)

Тимченко Тетяна Ростиславівна ЗАВ. КАФЕДРИ ТЕХНІКИ ТА РЕСТАВРАЦІЇ ТВОРІВ МИСТЕЦТВА, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА
(обраний представник, кафедра техніки та реставрації творів мистецтва)

Ревенок Наталя Миколаївна СТ. ВИКЛАДАЧ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА (обраний представник, кафедра техніки та реставрації творів мистецтва)

Лагутенко Ольга Андріївна ЗАВ. КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ МИСТЕЦТВА, ПРОФЕСОР, ДОКТОР МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ (обраний представник, кафедра теорії та історії мистецтва)

Шевлюга Олександра Андріївна СТ. ВИКЛАДАЧ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА (обраний представник, кафедра теорії та історії мистецтва)

Чернявський Володимир Георгійович ЗАВ. КАФЕДРИ ТЕОРІЇ, ІСТОРІЇ АРХІТЕКТУРИ ТА СИНТЕЗУ МИСТЕЦТВ, ДОЦЕНТ, ДОКТОР АРХІТЕКТУРИ (обраний представник, кафедра теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв)

Прибєга Леонід Володимирович ПРОФЕСОР, КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ (обраний представник, кафедра теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв)

Скорик Лариса Павлівна ПРОФЕСОР, КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ (обраний представник, кафедра архітектурного проектування)

Юденко Олександр Іванович ЗАВ. КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, ДОЦЕНТ (обраний представник, кафедра іноземних мов)

Ніколаюк Тетяна Анатоліївна ЗАВ. КАФЕДРИ КУЛЬТУРИ ТА СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ІСТОРИЧНИХ НАУК (обраний представник, кафедра культури та соціально-гуманітарних дисциплін)

Величко Валентин Вікторович НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ І РОБОТИ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК (обраний представник, відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами)

Нестеренко Петро Володимирович ЗАВ. ПРОБЛЕМНОЇ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ З ІСТОРІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ, ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА (обраний представник, проблемна науково-дослідна лабораторія)

Яворський Микита Анатолійович СТУДЕНТ, Ф-т образотворчого мистецтва та реставрації, 3 курс ОПП «Реставрація творів мистецтва» (обраний представник, студентське самоврядування)

Ногіна Аглая Романівна СТУДЕНТКА, Ф-т образотворчого мистецтва та реставрації, 4 курс ОПП «Графіка вільна, оформлення та ілюстрація книги» (обраний представник, студентське самоврядування)

Козловськой Олексій Сергійович СТУДЕНТ, ГОЛОВА СТУДПРОФСПІЛКИ , Ф-т образотв. м-ва та реставрації, 2 курс, магістратура, ОПП «Монументальний і станковий живопис» (обраний представник, студентське самоврядування)

Погорілий Анатолій Володимирович СТУДЕНТ, Ф-т образотворчого мистецтва та реставрації, 2 курс, магістратура, ОПП «Монументальний і станковий живопис» (обраний представник, студентське самоврядування)