Перейти до вмісту

Бібліотека

Про бібліотеку

Бібліотека обслуговує за єдиним обліком близько 1187 користувачів. Книжковий фонд на 01 січня 2021 р. складає 177912 примірників документів, з них 111572 – документи з мистецтва.

Фонд бібліотеки унікальний: тут є рідкісні видання з архітектури, живопису, графіки та інших видів образотворчого мистецтва, 190 папок фототаблиць колекції В.Щавинського (картини голандських і фламандських майстрів), архітектурні увражі 1860-х рр. видання, таблиці Брукмана, альбоми картинних галерей світу (Третьяковської, Дрезденської, Уфіцці, Пітті, музей Прадо та ін.). У фонді зберігається періодика XIX – поч. XX ст. («Аполлон», «Золотое руно», «Старые годы» та ін.). Фонд рідкісних видань нараховує близько 4689 примірників.

Фонд бібліотеки регулярно поповнюється науково-методичними працями викладачів. Останніми роками до бібліотеки передали свої книжкові колекції такі добродії: В. Томашевський (Канада), В. Клєваєв, Я. Аксерт, В. Бойкович (США), В. Юрчишин, В. Лопата, Б. Горинь та ін., багато викладачів, студентів, видавців дарують бібліотеці окремі видання. Наші найактивніші та небайдужі дарувальники: А.В. Чебикін, професори Л.С. Міляєва, О.К. Федорук та багато знайомих і ще незнайомих нам імен.

Пріоритетними напрямками бібліотечної діяльності бібліотеки є: поповнення фондів та збереження їх у належному стані для теперішніх і майбутніх користувачів;
формування бібліотечно-інформаційних ресурсів та забезпечення розвитку бібліотеки як ресурсного центра для навчальної, науково-дослідної, творчої діяльності Академії;
розширення зв’язків з бібліотеками інших відомств та організацій; вдосконалення обслуговування різних груп користувачів з метою сприяння навчальному процесу та науково-дослідницькій роботі; підвищення професійного рівня працівників бібліотеки згідно з сучасними вимогами до бібліотечної справи; створення прийнятних умов для роботи користувачів і співробітників бібліотеки.

Ми завжди готові Вам допомогти!

Як стати читачем

Право користування бібліотекою надається професорсько-викладацькому складу Академії, студентам, аспірантам, співробітникам Академії.
Користуватися бібліотекою (крім абонементів) можуть всі громадяни за наявності документа, який засвідчує особу, на безоплатній основі.
Студенти Академії отримують постійний читацький квиток на весь період навчання.
Наприкінці кожного навчального року строк дії квитка подовжується за умови здачі всіх книг, якими читач користувався. Викладачі та співробітники Академії реєструються як читачі на основі даних паспорта та даних відділу кадрів, що вони працюють на постійній основі.
Студенти, які закінчили бакалаврат, та студенти-дипломники в кінці строку навчання обов’язково підписують в бібліотеці обхідні листи.

Обслуговування читачів

Читальна зала: пн-пт з 09.30 до 17.00
абонементи: пн – пт: 09:30-17:00
інформаційно-бібліографічний відділ: пн – пт: 09:30-17:00
санітарний день – останній день місяця

Структура бібліотеки

Контакти
Адреса

 

04053 Київ,

вул. Вознесенський узвіз,20

Обслуговування читачів

читальна зала: пн-пт з 09.30 до 17.00

абонементи: пн.-пт.: 9:30-17:00

інформаційно-бібліографічний відділ: пн.-пт.: 9:30-17:00

санітарний день – останній день місяця