Перейти до вмісту

Гуртожиток

Вартість проживання

З 01 січня 2022 року місячна вартість одного ліжко-місця при проживанні в гуртожитку Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури для наступних категорій мешканців становить:

  • студенти денної форми навчання — 800 грн. на місяць;
  • іноземні студенти, аспіранти, стажисти, співробітники та інші категорії мешканців – 1400 грн. на місяць;

Подобова плата за проживания в гуртожитку становить 150 грн. за добу проживания.

Мешканці гуртожитку (у т.ч. студенти денної форми навчання), які бажають одноосібно займають кімнати, що розраховані на 2 (два) та більше ліжко-місць, проводять оплату за додаткові ліжко—місця у цих кімнатах з розрахунку 1400 грн. за кожне додаткове ліжко-місце.

Безоплатне проживания в гуртожитку з розрахунку 1 ліжко-місце надається дітям осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першоі статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії ïx соціального захисту», а також дітям із сімей, один з батьків яких загинув внаслідок участі в антитерористичній операції.

Стягується додаткова плата на відшкодування вартості спожитих відповідними приладами електричної енергії, а також на послуги з водопостачання та водовідведення у разі використання мешканцями в приміщеннях гуртожитку власних побутових електричних приладів (холодильник, пральна машина, обігрівач, кондиціонер, електричний чайник, телевізор, ПEOM, оргтехніка та інше).

Плата за проживания в гуртожитку проводиться авансом в порядку та терміни визначені договором на проживания у гуртожитку (пункт 1.3. Договору), які укладаються адміністрацісю HAOMA з мешканцями гуртожитку.

У разі утворення мешканцями заборгованості за проживания у гуртожитку за період визначений у договорі на проживания у гуртожитку (пункт 2.3. Договору) — вони підлягають виселенню з гуртожитку.

Поселения мешканців в гуртожиток Академії проводиться на підставі ордеру  (направления), який є підставою  для  поселения  та подальшого проживання у гуртожитку.

У разі підвищення протягом поточного року вартості енергоносіїв та комунальних послуг, що придбаються HAOMA для потреб мешканців гуртожитку за адресою м. Київ вул. Лук’янівська, 69/71, місячна вартість ліжко-місця за проживания в гуртожитку підлягас перерахунку з 1 числа місяця, наступного за місяцем відповідного підвищення.

Кількість місць

  • Загальна кількість – 320
  • Проживає – 259
  • Вільні місця – 61
комендант

Курисько Ігор Васильович

067-827-67-57

чергові

(цілодобово) 

(063) 23 51 243

адреса гуртожитка

м. Киів

вул. Лук’янівська, 69/71