Умови вступу

До уваги вступників!

Для вступу на ОС “Магістр” у 2024 році необхідно обов’язково скласти  Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Відповідно до календарного плану  єдиний вступний іспит (ЄВІ) проводитимуть у дві сесії:

• основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Основний етап реєстрації на ЄВІ триватиме з 7 по 29 травня включно. Реєстрацію здійснює приймальна комісія НАОМА.

Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, в яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань».

У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

Для участі в конкурсному відборі для вступу на другий (магістерській) рівень потрібно мати результати ЄВІ за 2023 або 2024 роки та фахового іспиту зі спеціальності.

Умови вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Другий (магістерський) рівень вищої освіти передбачає здобуття особою поглиблених теоретичних та/або практичних знань, умінь, навичок за обраною спеціальністю, загальних засад методології наукової та/або професійної діяльності, інших компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності у галузі знань 02 Культура та мистецтво або 19 Архітектура та будівництво.

На цьому рівні здобувається ступінь магістра. Особа має право здобувати ступінь магістра за умови наявності в неї ступеня бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Вступ на цей рівень освіти вимагає наявності сертифіката ЗНО з іноземної мови та проходження вступних фахових випробувань.

Магістр – це освітній ступінь, що присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра становить 90 кредитів ЄКТС, обсяг освітньо-наукової програми – 120 кредитів ЄКТС. Освітньо-наукова програма магістра обов’язково включає дослідницьку (наукову) компоненту обсягом не менше 30 відсотків.

Тривалість навчання для здобуття освітнього ступеня магістра при проходженні освітньо- професійної програми становить 1 рік 4 місяці, при проходженні освітньо-наукової програми 1 рік 9 місяців.

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА ОР МАГІСТР У 2024 РОЦІ!

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація абітурієнтів для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) триватиме з 07.05.2024 до 29.05.2024.

Зареєструватися та скласти ЄВІ повинні всі абітурієнти, що планують вступати на другий (магістрський) рівень освіти.

Реєстрація на ЄВІ

У період з 10:00 07.05.2024 по 18:00 29.05.2024 (основний період реєстрації) або з 17.06.2024 по 18:00 21.06.2024 (додатковий період реєстрації) необхідно зареєструватися на ЄВІ, надіславши заяву і документи на пошту [email protected]

Документи для реєстрації:

• заповнена ЗАЯВА-АНКЕТА з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • скан документа, що посвідчує особу (паспорт / ID картка);
  • скан облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • скан документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • скан медичного висновку за формою 086-3/0 (для осіб, що потребують створення особливих умов);
  • цифрове фото вступника для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника 3,5х4,5 у JPG форматі;
  • скан довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році в інших закладах освіти крім НАОМА).

В заяві необхідно вказати:

• номер контактного телефону;
  • іноземну мову (англійська або німецька, або французька, або іспанська), з якої Ви бажаєте скласти ЄВІ.
  • інформацію про населений пункт, у якому бажаєте скласти ЄВІ;
  • інформацію про необхідність створення особливих умов (за потреби);
  • спосіб отримання екзаменаційного листка (особисто або поштою за рахунок отримувача).

Після завершення реєстрації і підтвердження достовірності Ваших даних, Вам буде видано ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК.

В Екзаменаційному листку буде вказано номер та PIN-код, за допомогою яких Ви зможете увійти до автоматично створеного «Кабінету учасника ЄВІ».

УВАГА! Екзаменаційний листок не можна втрачати, він необхідний для допуску до іспиту в день його складання.

Складання ЄВІ

В «Кабінеті учасника ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань з’явиться ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКА, де будуть вказані час та місце складання Вами єдиного вступного іспиту.

Подача заяви на вступ

У 2024 році вступники на другий (магістерський) рівень подають документи дистанційно через електронний кабінет вступника. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня 2024 року.

Зустріч абітурієнтів з викладачами кафедр

Презентація кафедри Теорії та історії мистецтва

Перелік фахових іспитів

Нормативні документи