Умови вступу

До уваги вступників!

Для вступу на ОС “Магістр” у 2024 році необхідно обов’язково пройти Єдиний вступний іспит (ЄВІ). Реєстрація на ЄВІ триватиме з 7 по 29 травня включно. Реєстрацію здійснює приймальна комісія НАОМА. Для участі у конкурсному відборі достатньо мати результати ЄВІ за 2023 або 2024 роки, а також фахового іспиту.

Умови вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Другий (магістерський) рівень вищої освіти передбачає здобуття особою поглиблених теоретичних та/або практичних знань, умінь, навичок за обраною спеціальністю, загальних засад методології наукової та/або професійної діяльності, інших компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності у галузі знань 02 Культура та мистецтво або 19 Архітектура та будівництво.

На цьому рівні здобувається ступінь магістра. Особа має право здобувати ступінь магістра за умови наявності в неї ступеня бакалавра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Вступ на цей рівень освіти вимагає наявності сертифіката ЗНО з іноземної мови та проходження вступних фахових випробувань.

Магістр – це освітній ступінь, що присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньої програми. Ступінь магістра здобувається за освітньо-професійною або за освітньо-науковою програмою. Обсяг освітньо-професійної програми підготовки магістра становить 90 кредитів ЄКТС, обсяг освітньо-наукової програми – 120 кредитів ЄКТС. Освітньо-наукова програма магістра обов’язково включає дослідницьку (наукову) компоненту обсягом не менше 30 відсотків.

Тривалість навчання для здобуття освітнього ступеня магістра при проходженні освітньо- професійної програми становить 1 рік 4 місяці, при проходженні освітньо-наукової програми 1 рік 9 місяців.

До уваги вступників на ОР Магістр у 2023 році!

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація абітурієнтів для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) триватиме з 08.05.2023 до 18:00 31.05.2023.

Зареєструватися та скласти ЄВІ повинні всі абітурієнти, що планують вступати на другий (магістрський) рівень освіти.

Реєстрація на ЄВІ

У період з 10:00 08.05.2023 по 18:00 31.05.2023 необхідно зареєструватися надіславши заяву і документи на пошту [email protected]

Документи для реєстрації:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (Анкета);
  • скан документа, що посвідчує особу (паспорт / ID картка);
  • скан облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
  • скан документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • скан медичного висновку за формою 086-3/0 (для осіб, що потребують створення особливих умов);
  • цифрове фото вступника для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника 3,5х4,5 у jpg форматі;
  • скан довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році в інших закладах освіти крім НАОМА).

В заяві необхідно вказати:

• номер контактного телефону;
  • іноземну мову (англійська або німецька, або французька, або іспанська), з якої Ви бажаєте скласти ЄВІ.
  • інформацію про населений пункт, у якому бажаєте скласти ЄВІ;
  • інформацію про необхідність створення особливих умов (за потреби);
  • спосіб отримання екзаменаційного листка (особисто або поштою за рахунок отримувача).

Після завершення реєстрації і підтвердження достовірності Ваших даних, Вам буде видано ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЛИСТОК.

В Екзаменаційному листку буде вказано номер та PIN-код, за допомогою яких Ви зможете увійти до автоматично створеного «Кабінету учасника ЄВІ».

УВАГА! Екзаменаційний листок не можна втрачати, він необхідний для допуску до іспиту в день його складання.

Складання ЄВІ

В «Кабінеті учасника ЄВІ» не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань з’явиться ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКА, де будуть вказані час та місце складання Вами єдиного вступного іспиту.

Подача заяви на вступ

У 2023 році вступники на другий (магістерський) рівень подають документи дистанційно через електронний кабінет вступника. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня 2023 року.

Зустріч абітурієнтів з викладачами кафедр

Презентація кафедри Теорії та історії мистецтва

Перелік фахових іспитів

Нормативні документи