Перейти до вмісту

Бакалаврські програми

Умови вступу

Умови вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю у галузі знань 02 Культура та мистецтво або 19 Архітектура та будівництво.

На цьому рівні здобувається ступінь бакалавра. Особа має право здобувати ступінь бакалавра за умови наявності в неї повної загальної середньої освіти чи ступеню молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівню молодшого спеціаліста).
Вступ на цей рівень освіти вимагає наявності сертифікатів ЗНО з певних предметів та проходження творчого конкурсу в НАОМА.

Бакалавр – це освітній ступінь, що присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 240 кредитів ЄКТС на основі повної загальної середньої освіти.
Тривалість навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра становить 3 роки 10 місяців.

Шановні вступники!

Запрошуємо Вас на наші Дні відкритих дверей,  які відбудуться

17, 18 і 19 травня 2023 року

Вас очікує насичена програма заходів:

 • огляд творчих майстерень;
 • знайомство з нашими викладачами та студентами;
 • виставки мистецтва, творчі роботи та проєкти студентів;
 • інформаційні сесії про вступ до Академії та можливості навчання.

Наші Дні відкритих дверей – це можливість побачити Академію зсередини, дізнатися більше про освітні програми навчання, зустрітися із завідувачами кафедр, викладачами та студентами, побувати на відеопрезентаціях, майстер-класах, відвідати творчі майстерні та лабораторії.

Будемо раді вітати Вас у нашому середовищі творчості та навчання!

Не зволікайте і реєструйтесь на нашому сайті прямо зараз, щоб відвідати наші Дні відкритих дверей 17, 18 і 19 травня.

Ми чекаємо на Вас!

Форма реєстрації: https://forms.gle/gsX8UfxupEJ7mvZG7

Канали комунікації з абітурієнтами:

https://www.facebook.com/watch/?v=3125749074137664
https://www.instagram.com/p/CCu2kL6pe-P/
https://www.youtube.com/watch?v=ef00dB0ZAi4

Cпеціальні умови вступу

В роз’ясненні від Міністерства освіти та науки України особливу увагу приділено пільгам для учасників бойових дій та їхніх дітей.

Право скористатися спеціальними умовами участі для вступу до закладів вищої освіти закріплене в розділі 8 Порядку прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Громадяни, які отримали статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в межах квоти – 1.

Учасники бойових дій можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в
межах квоти – 1.

Діти загиблих учасників бойових дій беруть участь у загальному конкурсі, однак мають право на «безумовне» переведення (незалежно від конкурсного бала) на вакантні бюджетні місця, якщо за результатами загального конкурсу не отримають рекомендації на бюджет.

Діти учасників бойових дій беруть участь у вступній кампанії на загальних підставах і можуть бути переведені на бюджет у разі наявності вакантних місць державного замовлення, а також отримання конкурсного бала меншого від прохідного бала (мінімального бала, який дав можливість отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за загальним конкурсом у порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX) не більше ніж на 15 балів.

Для учасників бойових дій, які не завершили навчання у закладах вищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням), цьогоріч не буде застосовуватися норма відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг із підготовки фахівців.

Інформація щодо осіб, які мають права на спеціальні умови участі у конкурсному відборі під час вступу, вноситься до ЄДЕБО (із доданням сканованих копій документів, що підтверджують ці права). Для внесення відповідної інформації вступнику необхідно до подання першої заяви (до 29 липня) звернутись до одного із закладів вищої освіти для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує вказане право (зі сканованою копією цього документа).

Ознайомитись з іншими категоріями особливих умов вступу можливо за посиланням:
Категорії спеціальних умов вступу та документи їх підтвердження

Подати скановані копії документів (обов’язково підписані цифровим підписом) вступникам, які мають право на особливі умови вступу за посиланням: https://forms.gle/e7SvrECvUesGYDtD9

Документи із кваліфікованим електронним підписом

Для того, щоб скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом:

Основні етапи вступу на бакалаврські програми

Освітня програма Конкурсні предмети Мінімальний бал
 • Творчий конкурс
 • 125 
 • Творчий конкурс
 • 125 
 • Творчий конкурс
 • 125
 • Творчий конкурс
 • 125
 • Творчий конкурс: історія мистецтва 
 • 125
 • Творчий конкурс: історія мистецтва
 • 125
 • Творчий конкурс
 • 125 
 • Творчий конкурс
 • 125 
 • Творчий конкурс
 • 125 
 • Творчий конкурс
 • 125 
Арт-менеджмент
 • Мотиваційний лист
 •  

*Детальну інформацію про етапи вступної кампанії на бакалаврські програми НАОМА дивіться на сторінці “Етапи вступу”.

Нормативні документи

Військова підготовка

Студенти мають нагоду навчитись військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу за однією з дванадцяти військово-облікових спеціальностей, на ваш вибір.

Вступна кампанія розпочалась з 1 лютого 2023 року

Навчання здійснюється за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) за наступними військово-обліковими спеціальностями:

Підготовка здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання протягом 2 років.

Також існує підготовка, яка здійснюється методом “військового дня” протягом 1 року за однією з двох бойових військово-облікових спеціальностей, а саме:

Студенти ЗВО, які виявили бажання отримати вміння, знання і навички з військової підготовки у 2023 році,  мають підготувати:

– копію паспорта – 2 екз.;
– витяг до паспорта (якщо id-карта);
– копію картки платника податків – 2 екз.;
– посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 екз. або військовий квиток – 1 екз.;
– автобіографію, підготовлену власноруч;
– фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);
– погодити заяву у декана про дозвіл навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом “військового дня”;
– отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;
–  копію диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;
–  оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації.  Саме Відбіркова комісія  кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК).

Призначається день вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

 1. Перевірка рівня фізичної підготовки;
 2. Рівень допризовної підготовки;
 3. Психологічний відбір.

Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання – це є перевіркою опанування первинної підготовки.

Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

Дисциплінованість, психологічна стійкість, швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанта запасу згідно з обраною військово-обліковою спеціальністю.

Додаткова інформація: 

044-271-06-88,
063-519-56-17,
044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: [email protected]

Приймальна комісія

чат в Telegram:

«Вступ НАОМА 2023»

[email protected]

+38-050-185-08-77

Графік роботи

 

пн – пт – 10:00 – 17:00

сб – нд – вихідні