Умови вступу 2022

Умови вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю у галузі знань 02 Культура та мистецтво або 19 Архітектура та будівництво.

На цьому рівні здобувається ступінь бакалавра. Особа має право здобувати ступінь бакалавра за умови наявності в неї повної загальної середньої освіти чи ступеню молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівню молодшого спеціаліста).
Вступ на цей рівень освіти вимагає наявності сертифікатів ЗНО з певних предметів та проходження творчого конкурсу в НАОМА.

Бакалавр – це освітній ступінь, що присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 240 кредитів ЄКТС на основі повної загальної середньої освіти.
Тривалість навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра становить 3 роки 10 місяців.

Cпеціальні умови вступу

В роз’ясненні від Міністерства освіти та науки України особливу увагу приділено пільгам для учасників бойових дій та їхніх дітей.

Право скористатися спеціальними умовами участі для вступу до закладів вищої освіти закріплене в розділі 8 Порядку прийому для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Громадяни, які отримали статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в межах квоти – 1.

Учасники бойових дій можуть зараховуватися за результатами позитивної оцінки творчого конкурсу на бюджетну форму навчання в
межах квоти – 1.

Діти загиблих учасників бойових дій беруть участь у загальному конкурсі, однак мають право на «безумовне» переведення (незалежно від конкурсного бала) на вакантні бюджетні місця, якщо за результатами загального конкурсу не отримають рекомендації на бюджет.

Діти учасників бойових дій беруть участь у вступній кампанії на загальних підставах і можуть бути переведені на бюджет у разі наявності вакантних місць державного замовлення, а також отримання конкурсного бала меншого від прохідного бала (мінімального бала, який дав можливість отримати рекомендацію до зарахування на місця державного замовлення за загальним конкурсом у порядку, передбаченому пунктом 6 розділу IX) не більше ніж на 15 балів.

Для учасників бойових дій, які не завершили навчання у закладах вищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням), цьогоріч не буде застосовуватися норма відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг із підготовки фахівців.

Інформація щодо осіб, які мають права на спеціальні умови участі у конкурсному відборі під час вступу, вноситься до ЄДЕБО (із доданням сканованих копій документів, що підтверджують ці права). Для внесення відповідної інформації вступнику необхідно до подання першої заяви (до 29 липня) звернутись до одного із закладів вищої освіти для створення в ЄДЕБО картки фізичної особи та додання до неї даних документа, що підтверджує вказане право (зі сканованою копією цього документа).

Ознайомитись з іншими категоріями особливих умов вступу можливо за посиланням:
Категорії спеціальних умов вступу та документи їх підтвердження

Подати скановані копії документів (обов’язково підписані цифровим підписом) вступникам, які мають право на особливі умови вступу за посиланням: https://forms.gle/e7SvrECvUesGYDtD9

Документи із кваліфікованим електронним підписом

Для того, щоб скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом:

Зустрічі з абітурієнтами НАОМА Online

21 травня відбулася online зустріч з абітурієнтами НАОМА

Програма проведення зустрічі з абітурієнтами

Представники приймальної комісії дали відповіді на запитання, які цікавлять вас найбільше:
– що таке мотиваційний лист;
– з чого складається творчий конкурс у НАОМА;
– строки проведення вступної кампанії і багато іншого.

Відеозапис зустрічі

Канали комунікації з абітурієнтами:

Основні етапи вступу на бакалаврські програми

Освітня програма Конкурсні предмети Мінімальний бал
  • Творчий конкурс: історія мистецтва
  • Творчий конкурс: історія мистецтва
Арт-менеджмент
  • Мотиваційний лист
  •

*Детальну інформацію про етапи вступної кампанії на бакалаврські програми НАОМА дивіться на сторінці “Етапи вступу”.

Військова підготовка

Студенти Академії мають можливість навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Графік роботи

пн – пт – 10:00 – 17:00