Перейти до вмісту

Бакалаврські програми

Умови вступу

До уваги абітурієнтів!

Для вступу на ОС Бакалавра у 2024 році необхідно обов’язково пройти Незалежний мультипредметний тест (НМТ). Формат НМТ у 2024 році: 3+1. Вам потрібно скласти чотири предмети: українську мову, математику, історію України і один предмет на вибір, та творчий конкурс.

Умови вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти передбачає здобуття особою теоретичних знань та практичних умінь і навичок, достатніх для успішного виконання професійних обов’язків за обраною спеціальністю у галузі знань 02 Культура та мистецтво або 19 Архітектура та будівництво.

На цьому рівні здобувається ступінь бакалавра. Особа має право здобувати ступінь бакалавра за умови наявності в неї повної загальної середньої освіти чи ступеню молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівню молодшого спеціаліста).
Вступ на цей рівень освіти вимагає наявності сертифікатів ЗНО з певних предметів та проходження творчого конкурсу в НАОМА.

Бакалавр – це освітній ступінь, що присуджується закладом вищої освіти у результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти освітньо-професійної програми, обсяг якої становить 240 кредитів ЄКТС на основі повної загальної середньої освіти.
Тривалість навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра становить 3 роки 10 місяців.

Нормативні документи

Оновлення щодо вступу 2024

 • обов’язкове НМТ для вступників на ОР “Бакалавр”
 • Egzamin maturalny – матуральний іспит для громадян Республіки Польща
 • реєстрація на Творчий Конкурс через електронний кабінет
 • Канали комунікації з абітурієнтами:

  Військова підготовка

  Студенти мають нагоду навчитись військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу за однією з дванадцяти військово-облікових спеціальностей, на ваш вибір.

  Вступна кампанія розпочалась з 1 лютого 2024 року

  Навчання здійснюється за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) за наступними військово-обліковими спеціальностями:

  Підготовка здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання протягом 2 років.

  Також існує підготовка, яка здійснюється методом “військового дня” протягом 1 року за однією з двох бойових військово-облікових спеціальностей, а саме:

  Студенти ЗВО, які виявили бажання отримати вміння, знання і навички з військової підготовки у 2024 році,  мають підготувати:

  – копію паспорта – 2 екз.;
  – витяг до паспорта (якщо id-карта);
  – копію картки платника податків – 2 екз.;
  – посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 екз. або військовий квиток – 1 екз.;
  – автобіографію, підготовлену власноруч;
  – фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);
  – погодити заяву у декана про дозвіл навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом “військового дня”;
  – отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;
  –  копію диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;
  –  оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації.  Саме Відбіркова комісія  кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК).

  Призначається день вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

  1. Перевірка рівня фізичної підготовки;
  2. Рівень допризовної підготовки;
  3. Психологічний відбір.

  Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання – це є перевіркою опанування первинної підготовки.

  Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

  Дисциплінованість, психологічна стійкість, швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

  Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

  Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанта запасу згідно з обраною військово-обліковою спеціальністю.

  Додаткова інформація: 

  044-271-06-88,
  063-519-56-17,
  044-271-09-72

  Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

  Електронна адреса: [email protected]

  Приймальна комісія

  чат в Telegram:

  «Вступ НАОМА 2023»

  [email protected]

  +38-050-185-08-77

  Графік роботи

   

  пн – пт – 10:00 – 17:00

  сб – нд – вихідні