Етапи вступу 2021

Дати етапів вступу

Вступники на основі повної загальної середньої освіти денної та заочної форми навчання

Етапи вступу Дати
Реєстрація на творчий конкурс для осіб, що вступають на навчання за державним замовленням
з 24 червня по 8 липня
Проведення творчих конкурсів,вступних іспитів для осіб, що вступають на навчання за державним замовленням
1 -13 липня
Реєстрація електронних кабінетів
з 1 липня
Початок прийому заяв та документів
14 липня
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають проходити творчий конкурс на навчання на умовах контракту
16 липня о 18:00
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які пройшли творчий конкурс, вступний іспит з 01 по 13 липня
23 липня о 18:00
Строки проведення вступних іспитів, творчих конкурсів для осіб, що вступають на навчання на умовах контракту
з 17 липня по 23 липня
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників на місця державного замовлення
28 липня
Вступники, які отримали рекомендації на місця державного замовлення, повинні виконати вимоги до зарахування
до 18:00 2 серпня
Терміни зарахування вступників за державним замовленням
9 серпня
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників на місця за кошти фізичних та юридичних осіб
10 серпня
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб
не пізніше 30 вересня
Переведення на вакантні місця державного замовлення зарахованих на контракт, які мають право на переведення
19 серпня

Реєстрація на творчі конкурси

В період з 22 червня по 9 липня 2021 року триватиме реєстрація на творчий конкурс для вступників на ОС Бакалавр на основі повної загальної середньої освіти.

Для реєстрації! Достатньо лише заповнити google-форму за цим посиланням

Документи які потрібно мати при реєстрації!

Як дізнатись чи зареєстрований учасник?

З 24.06 будуть опубліковані списки зареєстрованих на творчий конкурс і оновлюватись кожних три дні на сайті НАОМА в розділі «Вступ» – «Бакалаврські програми» – «Етапи вступу»

Якщо Ви бачите своє прізвище у списку – Вас зареєстровано!

Додаткових листів-повідомлень, які підтверджують реєстрацію на пошту представники ПК НАОМА надсилати НЕ БУДУТЬ!

Важливі моменти:

• реєстрація на творчий конкурс НЕ є фактом подачі заяви на вступ (заяви на вступ подаються після складання творчого конкурсу);
  • внесення недостовірних даних може позбавити права участі у творчому конкурсі;
  • Ви можете складати творчий конкурс лише на ті освітні програми на які зареєструвались.

Де і коли будуть проведені консультації?

Абітурієнти мають можливість задати питання на консультації перед творчим конкурсом, які будуть проведені в такі терміни:

Факультети Дата для І потоку Дата для ІІ потоку Місце і час проведення
Образотворчого мистецтва та реставрації
15.00 на подвірї Академії
Теорії та історії мистецтва
15.00 ауд 256
Архітектури
15.00 ауд 256
15.00 Актова зала

Перед консультацією всі абітурієнти мають надати в приймальну комісію одне фото 3х4 і отримати екзаменаційний лист, який буде пропуском на творчі конкурси.

Cписки зареєстрованих осіб на творчий конкурс

Програми творчих конкурсів

Результати творчого конкурсу

Реєстрація електронного кабінету

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Електронні заяви

Абітурієнти, які вступають на програми освітнього рівня бакалавр, подають заяви в електронній формі, яку заповнюють у режимі он-лайн на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua

Під час реєстрації електронного кабінету абітурієнт має зазначити:

• адресу електронної пошти, до якої має доступ;
  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • серію та номер атестата про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до вказаного атестата, обчислений за 12-бальною шкалою.

Крім того, абітурієнт має завантажити:

• скановану копію (фотокопію) додатка до документа про повну загальну середню освіту;
  • скановану копію (фотокопію) кольорової фотокартки розміром 3 х 4 см, що буде подаватись до закладу вищої освіти.

На місця державного замовлення у 2021 р. абітурієнт може подати п’ять заяв на п’ять спеціальностей, та до тридцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Перелік і порядок подачі/прийому документів

Перелік необхідних документів для зарахування:

• Свідоцтво про здобуття середньої освіти;
  • Додаток до свідоцтва про здобуття середньої освіти;
  • Cертифікат ЗНО;
  • Фото 3х4 – 4 шт;
  • Копію ID – картки або паспорта;
  • Копія довідки про реєстрацію місця проживання, якщо ID картка;
  • Копію ідентифікаційного коду;
  • Документ про перебування на обліку як військовозобов’язаний/призовник (для хлопців);
  • Довідка 086 та флюорографія (для тих, хто буде проживати у гуртожитку);
  • Заповнити Google форму Анкета студента на сайті НАОМА;
  • Крім того, для укладання договору про навчання (як для бюджетників, так і контрактників) ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ має бути фізично присутній один з батьків зі своїм документом, що посвідчує особу (паспорт та код) та документом, що підтверджує батьківство (свідоцтво про народження) і дає повноваження укладати угоди як уповноважений представник неповнолітньої особи.

Для укладання договору про надання освітніх послуг (для навчання на умовах контракту) потрібні наступні документи:

• Копія ID – картки або копія 1,2, 10 сторінки паспорта замовника та одержувача освітніх послуг;
  • Копія довідки про реєстрацію місця проживання, якщо ID картка;
  • Копію ідентифікаційного коду замовника та одержувача освітніх послуг;
  • Квитанція про оплату;
  • Заява на вступ на ім’я ректора НАОМА.

Рейтингові списки вступників 2021

Графік роботи