Шановні студенти, аспіранти та викладачі НАОМА!

Завдяки співпраці з провідною транснаціональною освітньою консалтинговою компанією Cormack Consultancy Group, НАОМА отримала безкоштовний доступ до глобальної англомовної освітньої онлайн платформи FutureLearn, яка навчає 18 мільйонів студентів. Протягом року студенти, аспіранти та викладачі НАОМА можуть безкоштовно реєструватися та навчатися на коротких онлайн курсах, розроблених провідними міжнародними університетами світу, і отримувати цифрові сертифікати по їх закінченню.

Платформа FutureLearn прагне підтримувати постраждалі від війни в Україні заклади вищої освіти завдяки налагодженню партнерських відносин між навчальними закладами світу та сприяючи академічному і культурному обміну. Надаючи українським закладам освіти безкоштовний доступ до програми Campus, FutureLearn сприяє міжнародному співробітництву в рамках британсько-української ініціативи зі створення університетів–побратимів.

Програма Campus від FutureLearn дозволяє закладам вищої освіти ділитися своїми курсами зі студентами, викладачами та співробітниками інших закладів вищої освіти. На сьогоднішній день в програмі беруть участь більше 60 університетів–партнерів, які надають доступ до більш ніж 600 коротких курсів в різних галузях знань.

Безкоштовний доступ для НАОМА означає, що студенти, аспіранти та викладачі отримують всі переваги платної підписки, яка зазвичай коштує 29,99 фунтів стерлінгів на місяць. Навчання з FutureLearn Campus забезпечує швидший темп опрацювання матеріалів, а також доступ до іспитів та отримання цифрового сертифікату після успішного завершення курсу. Сертифікат містить детальну інформацію про результати навчання, результати тестів, навчальний заклад та ім’я викладача (викладачів).

Ви дізнаєтеся, як доєднатися до платформи FutureLearn з листа, що надіслано кожному на корпоративні поштові скриньки @naoma.edu.ua, і в якому викладено покрокову інструкцію англійською. Перевірте пошту!

Міжнародний відділ НАОМА