Студенти НАОМА Дмитро Войтович та Олег Кодрул провели майстер-клас «Основи мистецтва скульптури малих форм» у Варшавському університеті

29-го та 30-го березня 2023 року студенти Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Дмитро Войтович та Олег Кодрул провели майстер-клас «Основи мистецтва скульптури малих форм» у Варшавському університеті з метою підтримки українських біженців з України, які перебувають у Польщі.

Захід транслювався з майстерні НАОМА до аудиторії в Варшавському університеті. Темою майстер-класу була скіфська скульптура, хороший приклад давньої української пластики, яка об’єднує нас із предками завдяки своїй стійкості та довговічності матеріалу.

Наші земляки, що були по іншу сторону екрану, були в захваті від нового досвіду та спілкування.