Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації О.В. Новікової

Інформація про склад разової ради для захисту дисертації Новікової Ольги Валентинівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Разова спеціалізована вчена рада, утворена відповідно до наказу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури № 30–од від 06 квітня 2023 року для захисту дисертації Новікової Ольги Валентинівни: «Китайський фарфор в музеях України: історія колекцій та атрибуція творів» з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на здобуття ступеня доктора філософії, у складі:

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
– доктор мистецтвознавства, професор Селівачов Михайло Романович, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

Рецензенти
– кандидат мистецтвознавства  Ревенок Наталія Миколаївна, старший викладач кафедри техніки та реставрації творів мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (рецензент);
Опоненти:
– доктор мистецтвознавства, професор Рибалко Світлана Борисівна, завідувачка кафедри мистецтвознавства факультету аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії культури (опонент);
– кандидат мистецтвознавства, доцент Шуліка Вячеслав Вікторович, в.о. зав. кафедри реставрації та експертизи творів мистецтва станкового та монументального живопису факультету образотворчого мистецтва Харківської державної академії дизайну і мистецтв (опонент);
– доктор мистецтвознавства, професор Школьна Ольга Володимирівна, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка (опонент);

Наказ № 30-од від 06.04.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 30.03.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Новікової О.В.»
Дисертація Новікової Ольги Валентинівни: «Китайський фарфор в музеях України: історія колекцій та атрибуція творів»

Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Валідація електронного підпису здобувача Новікової О.В., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

– Захист транслюватиметься на офіційному youtube каналі НАОМА: