У Виставковій залі Художнього музею НАОМА сьогодні ректор Олександр Цугорка відкрив унікальну виставку-ретроспекцію студентських робіт, створених під керівництвом провідних викладачів навчально-творчих майстерень

У Виставковій залі Художнього музею Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури сьогодні ректор Олександр Цугорка відкрив унікальну виставку-ретроспекцію студентських робіт,  створених під керівництвом провідних викладачів  навчально-творчих майстерень  –  С. Григорʼєва,  В. Гуріна, Ф. Гуменюка,  М. Гуйди, В. Забашти,  Г. Меліхова,  В. Пузиркова, К. Трохименка, В. Шаталіна, О. Шовкуненка, І. Штільмана,    В. Чеканюка, А. Цоя.

Виставка охоплює більш як 90 років творчого розвитку (1930-ті – 2023 рр.). Широкий спектр стилів і підходів, від класичних до сучасних, які демонструють багатство та різноманітність студентського живопису.

Чекаємо Вас на виставці з 22 квітня по 10 травня 2024 року,

Вознесенський узвіз, 20.