Вітаємо учасників шахових чемпіонатів і олімпіад!

26 жовтня у Виставковому залі Музею НАОМА пройшов відкритий чемпіонат з шахів.

У чемпіонаті взяли участь наші студенти та гості з НАУ. Відкрив змагання ректор Академії Олександр Цугорка.

У цікавій боротьбі виграв змагання Євген Орлов, факультет ФОМІР (графіка), 2 курс магістр, другим став Денис Ковалик, факультет ФОМІР (живопис), 2 курс магістр, третє місце посів Святослав Петрик,викладач НАОМА.

Серед дівчат перше місце посіла Соломія Письменна, факультет ФОМІР (сценографія), 3 курс бакалавр, друге місце – Валерія Самусенко, факультет ФОМІР (живопис), 4 курс бакалавр, третє місце – Марія Подать, факультет ФОМІР (графіка), 1 курс бакалавр.

За результатами змагань була сформована збірна команда Академії.

Збірна команда НАОМА з шахів, під керівництвом викладача кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін  Ігора Куриська, 7 і 8 листопада 2023 року  взяла участь у шаховій олімпіаді серед студентів вищих навчальних закладів міста Києва та в упертій боротьбі посіла 13-те місце серед всіх вишів Києва.

9 листопада 2023 року ректор  Олександр Цугорка нагородив грамотами студентів Академії – учасників шахової олімпіади.