Зустріч з першокурсниками в День знань!

Сьогодні, 1 вересня 2023  року, в День знань, у Виставковій залі  НАОМА відбулась урочиста подія – зустріч з першокурсниками!

Символічно, що зустріч проходила серед портретів захисників України, створених студентами першого і другого курсів Академії (саме сьогодні у Виставковій залі відкрилась виставка Галерея Героїв).

Ректор Олександр Цугорка тепло привітав першокурсників зі вступом до мистецької родини. «Наша зброя – це мистецтво і пензлі. В стінах Академії Ви отримаєте крила, які будуть нести Вас все життя. Намагайтесь плідно використати час, відведений на навчання, творчих злетів і досягнень».

З вітальним словом до студентів звернулась заступниця голови Київської міської держадміністрації Ганна Старостенко, побажавши першокурсникам розкрити свої таланти, здобути знання, щоб прославляти своїм мистецтвом столицю у всьому світі. Ганна Старостенко передала вітання викладачам і студентам від Київського міського голови Віталія Кличка.

Дякуємо Збройним Силам України!

Слава Україні!