Проекти Інформаційного центру DAAD

Шановні колеги! Координатор спільних проектів Інформаційного центру DAAD у Києві ( Deutscher Akademischer Austauschdienst German Academic Exchange Service )  Д-р Оксана Швайка підтвердила зацікавленість в налагодженні співпраці з нашим Закладом вищої освіти, науковцями та студентством. В січні 2022 року планується візит пані Оксани до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. В рамках візиту планується зустріч з науковцями, співробітниками та студентством. Серед пріоритетів – налагодження співпраці з закладами мистецької освіти Федеративної Республіки Німеччина, програми мобільності студентів та викладачів, стажування та підвищення кваліфікації, спільні наукові та культурні проекти. Прошу довести інформацію до всіх зацікавлених осіб, надати свої пропозиції щодо співпраці з нашими партнерами на електронну адресу [email protected] з позначкою проекти Інформаційного центру DAAD.

Ректор НАОМА
Олександр ЦУГОРКА