Співпраця з Угорщиною

Шановні колеги! 26 листопада 2021 року для підготовки візиту Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Україні пана Іштвана Ійдярта  в січні 2022 року до Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  відбулася робоча зустріч з Радником Посольства Угорщини з питань культури та освіти паном Тамашом Віціаном. Серед питань, які обговорювалися на зустрічі – напрямки співпраці  з Посольством Угорщини в Україні, з закладами вищої освіти мистецького напрямку, академічна мобільність викладачів та студентів, проведення виставок, спільних культурних та освітніх проектів. Прошу довести інформацію до всіх викладачів, співробітників, студентів та аспірантів та надати свої конкретизовані пропозиції по напрямкам співпраці, по закладам вищої освіти Угорщини, по зацікавленим особам з якими пропонується відповідна співпраця на електронну адресу [email protected] з позначкою «пропозиції по співпраці з Угорщиною».

Ректор НАОМА
Олександр ЦУГОРКА