Упродовж семестру аспіранти і студенти факультету теорії та історії мистецтв мали можливість познайомитись, прослухати лекції й обговорити актуальні фахові теми із колегами, фахівцями мистецької галузі й науковцями зарубіжних установ.
15 квітня 2021 року відбулась онлайн-зустріч з Ксенією Ульяновою (Sorbonne Université, Faculté des lettres, Париж). Підчас спілкування було обговорено особливості навчання й професійної реалізації випускників у мистецькій галузі Франції.
22 квітня 2021 року проведено онлайн-лекцію щодо стажування, навчання й організації сучасних музейних проєктів на прикладі музеїв Італії. Світлана Антюшина (Università di Roma La Sapienza, Facoltà di lettera e filosofia, Corso magistrale in Storia dell’arte, Рим), поділилась з аспірантами власним досвідом реалізації мистецького проекту в рамках курсу «Art clicks», особливостями його підготовки та проведення, сучасними тенденціями в проєкт-менеджменті Італії.
5 травня 2021 року до онлайн-зустрічей з аспірантами та студентами долучилась Ірина Глік, архівіст цифрових колекцій, сертифікований фахівець з оцифрування культурної спадщини (University of Pennsylvania, США, Філадельфія). Присутні мали можливість прослухати лекцію з актуальних питань диджиталізації культурної спадщини й архівних пам’яток, на прикладі реалізованих п. Іриною проєктів ознайомитися із технологіями зацифрування матеріалів Вільної бібліотеки Філадельфії та ін.
Дякуємо нашим друзям, колегам і партнерам — Світлані Антюшіній, Ксенії Ульяновій та Ірині Глік за змістовні зустрічі, цікаву й корисну інформацію, продуктивні фахові дискусії.
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/183490590_788759175359798_7040116844638559646_n-1024x576.png)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182846413_465460174561506_2720710494084436463_n-1024x576.png)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182662030_295894658702478_4301199102950554187_n-1024x576.png)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182639972_4268150013237782_9117881745007998449_n-1024x576.png)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182956547_179529367367185_5607628421188219633_n.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/179275529_493397735039799_330835533558915121_n.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182839961_330647118439397_408052972261750056_n-1024x786.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182756244_1845121845656511_650202222527222058_n-1024x551.png)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/182976846_215623026680061_2361370595221251008_n-1-1024x576.png)