Онлайн зустріч з арт-консультанткою Оленою Грабб (Olena Grubb) 15 березня 2023 року о 16.00

Для студентів та викладачів НАОМА

15 березня 2023 року о 16.00
онлайн зустріч з арт-консультанткою Оленою Грабб (Olena Grubb), яка багато років поспіль поєднує мистецтво з бізнесом та реалізує арт-проекти на перетині різних культур.

Тема зустрічі: “Арт-ринки Європи і країн Сходу. Як потрапити?”

Підтеми:

• для мандрівки потрібна мапа: для чого потрібно знати про арт-бізнес у світі перед тим, як туди рушити?
  • мільйон гульденів за цибулинку тюльпана: ринки Європи;
  • там де час вимірюється по-іншому: ринки країн Сходу;
  • як українському художнику / куратору розпочати працювати з міжнародними структурами?
  • як вирішити, куди ви хочете мандрувати?
  • як продавати своє мистецтво, не порушуючи звичаїв країн.

Тема зустрічі:   Арт-ринки Європи і країн Сходу. Як потрапити?
Спікер: Олена Грабб, міжнародний арт-консультант
Час проведення: 15.03.2023 о 16.00
Посилання на відеодзвінок: https://meet.google.com/dsn-xmdb-vfa

Інформація про пані Олену Грабб:
Олена Грабб – міжнародна арт-консультантка, магістр арт-бізнесу Sotheby’s Institute of Art (Лондон), магістр міжнародного права університету Едінбургу, гостьовий куратор Istanbul Artist Residency (Стамбул), співпрацює з Savchenko Gallery (Гданськ), керує видавництвом MAGENTA ART BOOKS(Киів).
Читає курс «Основи артбізнесу» в Українському католицькому університеті (Львів).