Інформація про склад разової ради для захисту дисертації Балтазюк Ірини Віталіївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Разова спеціалізована вчена рада, утворена відповідно до наказу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури №25–од від 10 березня 2023 року для захисту дисертації Балтазюк Ірини Віталіївни: «Художній символ у живописі київських митців початку ХХI cтоліття: контекст, типологія, художньо-стильові особливості» з галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на здобуття ступеня доктора філософії, у складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

– доктор мистецтвознавства, професор Лагутенко Ольга Андріївна, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти

– доктор мистецтвознавства, професор Селівачов Михайло Романович, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (рецензент);
Рецензія та Валідація

– кандидат мистецтвознавства, доцент Денисюк Ольга Юріївна, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (рецензент);
Рецензія та Валідація

Опоненти:

– доктор мистецтвознавства, професор Тарасенко Ольга Андріївна, професор кафедри образотворчого мистецтва художньо-графічного факультету ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського (опонент);
Відгук та Валідація

– кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Кашуба-Вольвач Олена Дмитрівна, провідний науковий співробітник Відділу культурних стратегій, ініціатив та технологій Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України (опонент).
Відгук та Валідація

Наказ № 25-од від 10.03.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 28.02.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії»

Дисертація Балтазюк Ірини Віталіївни: «Художній символ у живописі київських митців початку ХХI cтоліття: контекст, типологія, художньо-стильові особливості»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)