Online Event: BA (Hons) Illustration Course Introduction 16 November 2022 10:30-12:00 London Time

Шановні студенти НАОМА,

Повідомляємо, що 16 листопада 2022 року відбудеться відкритий онлайн урок в коледжі Camberwell College of Arts Лондонського університету мистецтв (UAL) на курсі BA (Hons) Illustration Course Introduction (Ілюстрація. Вступ до курсу для бакалаврів).

З програмою курсу можна ознайомитися тут.

Зареєструватися на онлайн урок можна тут.

Мова спілкування: англійська

Дата і час: 16 листопада 2022
з 12:30 до 14:00 за Києвом (10:30 – 12:00 за Лондоном)

Приєднуйтесь до відкритого уроку, що познайомить із курсом ілюстрації для бакалаврів в коледжі мистецтв Камбервелл.

Це гарна можливість дізнатися більше про курс та можливості, яких він надає. Ви також дізнаєтесь, як це – навчатися в Camberwell та UAL від студента, що зараз навчається на курсі, та члена команди курсу.

Після презентації буде можливість задати будь-які запитання.

Реєстрація обов’язкова.

У разі будь-яких проблем із бронюванням місця, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу: [email protected]

Дізнатися про інші відкриті онлайн уроки Лондонського університету мистецтв можна тут.

Відділ міжнародних зв’язків та інформації НАОМА