Online Event: Foundation Diploma in Art and Design Course Introduction 16 November 2022 14:30-16:00 London Time

Шановні студенти НАОМА,

Повідомляємо, що 16 листопада 2022 року відбудеться відкритий онлайн урок в коледжі Camberwell, Chelsea and Wimbledon College of Arts Лондонського університету мистецтв (UAL) на курсі Foundation Diploma in Art and Design Course Introduction (Базовий диплом мистецтва та дизайну. Вступ до курсу).

З програмою курсу можна ознайомитися тут.

Зареєструватися на онлайн урок можна тут.

Мова спілкування: англійська

Дата і час: 16 листопада 2022
з 16:30 до 18:00 за Києвом (14:30 – 16:00 за Лондоном)

Приєднуйтесь до онлайн уроку, щоб ознайомитись із курсом Foundation Diploma in Art and Design у коледжі мистецтв Камбервеллу, Челсі та Уімблдону.

Це гарна можливість дізнатися більше про те, чого очікувати від курсу та про можливості, яких він надає.

Після презентації можна задати будь-які запитання.

Реєстрація обов’язкова.

У разі будь-яких проблем із бронюванням місця, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу: [email protected]

Дізнатися про інші відкриті онлайн уроки Лондонського університету мистецтв можна тут.

Відділ міжнародних зв’язків та інформації НАОМА