Зумовлені пандемією обмеження не дають змоги абітурієнтам і навіть студентам-першокурсникам самостійно ознайомитися з життям нашої Академії, побачити і відчути її дух. Хоча це просто необхідно майбутнім студентам, щоб зробити правильний вибір, і теперішнім — щоб Академія стала дійсно рідною. Тому починаю серію коротких відео-розповідей про НАОМА. Історія і сучасність Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Частина перша: Герб Академії. Книга почесних гостей Академії. Хвальна книга Академії.
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/naoma-930x620.jpg)