28 червня 2024 року об 11.00 Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ НАОМА – НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ: МИНУЛЕ, СУЧАСНІСТЬ, МАЙБУТНЄ»

Запрошуємо науковців та дослідників українського мистецтва взяти участь у Першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ НАОМА – НАЦІОНАЛЬНЕ НАДБАННЯ: МИНУЛЕ, СУЧАСНІСТЬ, МАЙБУТНЄ»

Конференція відбудеться 28 червня 2024 року об 11.00 в дистанційному форматі.
До участі запрошуємо дослідників Київської мистецької школи усіх періодів та етапів, дослідників музейних колекцій, в яких наявні твори представників київської мистецької школи XX – XXI ст., а також тих, хто вивчає творчість художників українського модернізму та авангарду, особливо тих, доля яких була пов’язана із становленням Української академії мистецтв.

Мета конференції – дослідження Київської мистецької школи та її ролі в національному і світовому контексті.
Науковий фокус конференції планується зосередити на висвітленні ролі НАОМА в становленні явища Київської мистецької школи та діяльність Художнього музею НАОМА, фонди якого віддзеркалюють динамічну історію розвитку мистецтва Києва.

Для участі у в конференції необхідно до 21 червня 2024 р. подати заявку за посиланням: https://forms.gle/hhkZ97jqm2gmuTEs8

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ КОНФЕРЕНЦІЯ НАОМА