06 червня 2024 року у Виставковій залі Художнього музею НАОМА ректор Олександр Цугорка відкрив виставку запрошень: “ТРАДИЦІЇ ЧЕРЕЗ ЧАС”

06 червня 2024 року у Виставковій залі Художнього музею Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури ректор Олександр Цугорка відкрив виставку запрошень: “ТРАДИЦІЇ ЧЕРЕЗ ЧАС”.

Навчальний студентський проєкт кафедри теорії та історії мистецтва НАОМА представив для ознайомлення вибрані взірці з приватної колекції запрошень до художніх виставок 60-90 років ХХ століття.
Запрошення на мистецькі події демонструють авторські стилі художників. Особливу художню цінність складають запрошення, які виготовлені або підписані власноруч відомими художниками.
Серед експонатів виставки чимало запрошень, пов’язаних з іменами викладачів і випускників Академії – Михайла Дерегуса, Сергія Григор’єва, Федора Кричевського, Олександра Мурашка, Георгія Нарбута, Вадима Одайника, Віктора Пузиркова, Олександра Саєнка, Олексія Шовкуненка, Тетяни Яблонської та інших митців.
Завдяки співпраці з Художнім музеєм НАОМА експозиція розширена творами митців, чиї імена є на представлених експонатах.
Виставка організована в межах проходження навчальної музейної практики студентами ІІ курсу факультету теорії та історії мистецтва під керівництвом доцентки кафедри теорії та історії мистецтва Ганни Андрес.
Зібраний матеріал буде цікавим дослідникам мистецтва другої половини ХХ століття.

Виставка триватиме до 28 червня 2024 року.
Джерела: використані матеріали Ганни Грабової.