Станковий і монументальний живопис

Наша мета – надати мистецьку освіту сформувавши професійні компетентності і практичні навички, які творять нові можливість у самореалізації творчого потенціалу студента із доступом до подальшого навчання та/або працевлаштування. Підготувати майбутнього спеціаліста до проектної діяльності в сфері станкового та монументального живопису.

Магістр образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації

Освітньо-професійна прикладна програма магістра спрямована на фундаментальне вивчення академічних аспектів станкового та монументального живопису. Монументальний та храмовий живопис своїм пріоритетним напрямком має вивчення взаємодії живопису з архітектурно-просторовим середовищем. Основний акцент надається відповідності реалізації виражальних засобів, технологій ї матеріалів, цілісній образно - пластичній ідеї споруд культового та світського призначення.

Головний акцент в майстерні монументального живопису та храмової культури робиться на поглиблене вивчення пластики людини як основного об’єкту образо творення, розуміння внутрішнього зв’язку об’єкту і середовища, психології образу. Вивчається динаміка основних категорій синтезу мистецтв - взаємозв’язок і розуміння характеру тектонічних закономірностей формотворення, організації структури просторового середовища.

Спецрисунок
Спецживопис
Композиція
Основи професійної презентації

Живопис станковий
Живопис монументальний

Уміння вільно використовувати набуті знання для виконання багатофігурних композицій у статиці і динаміці.
Здатність оперувати різними способами передачі просторовості на зображувальній площині, від лінійної, повітряної, тональної, зворотної перспективи та інших систем побудови зображення на картинній площині.
Здатність організовувати картинну площину, мислити гостро та пластично виразно у художньому вирішенні тематично-сюжетної картини, монументального розпису.
Володіти живописними якостями валерного та умовного живопису, його технологічними властивостями.
Здатність здійснювати творчу діяльність на базі професійних знань та навичок, демонструючи розвинену творчу уяву, образне та асоціативне мислення.
Здатність створювати асоціативний образ, суголосний обумовленій темі, на основі натурного об’єкта, з застосуванням необхідних зображальних та виражальних засобів.
Здатність досягнути максимальної виразності у пошуку психологічного стану образу портретованих у сюжетно-тематичній картині.
Здатність використовувати в своєму творчому арсеналі широкий спектр інструментарію, технік і технологій для виконання авторського проекту.
Здатність презентувати художні твори та проекти на всеукраїнському та міжнародних рівнях.
Здатність організовувати професійну роботу над художнім проектом, вміти вести творчу дискусію на рівні вимог мистецької освіти.
Здатність використовувати теоретичні та фахові знання у майбутній науково-педагогічній діяльності.
Здатність сприймати новітні концепції в галузі візуальних мистецтв та поєднувати їх з класичними традиціями вітчизняного та світового мистецтва.
Здатність вписати власну пластичну ідею до заданих умов експозиційного середовища.

Випускники кафедри можуть займати первинні посади згідно з національним класифікатором України «Класифікатор професій» ДК 003:2010:
2452.2 художник,
2452.2 професіонали в галузі образотворчого мистецтва 2310.2 викладачі університетів та вищих навчальних закладів 2310 викладач образотворчого мистецтва вищого навчального закладу,
2320 вчитель образотворчого мистецтва загальноосвітнього навчального закладу,
3340 викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів,
2359.2 методист позашкільного художнього закладу, 2455.2 керівник студії художньої творчості,
3476 організатор у сфері культури та мистецтва (куратор мистецьких проектів).
Специфіка кваліфікації передбачає, що випускник освітньо професійної програми може працювати фрілансером.

Anim pariatur cliche reprehenderit, enim eiusmod high life accusamus terry richardson ad squid. 3 wolf moon officia aute, non cupidatat skateboard dolor brunch. Food truck quinoa nesciunt laborum eiusmod. Brunch 3 wolf moon tempor, sunt aliqua put a bird on it squid single-origin coffee nulla assumenda shoreditch et. Nihil anim keffiyeh helvetica, craft beer labore wes anderson cred nesciunt sapiente ea proident. Ad vegan excepteur butcher vice lomo. Leggings occaecat craft beer farm-to-table, raw denim aesthetic synth nesciunt you probably have not heard of them accusamus labore sustainable VHS.

Кафедра живопису та композиції

Введіть текст заголовка

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

ім’я

телефон