Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Попович К.М.

Оголошення про створення разової спеціалізованої ради по захисту дисертації Попович Катерини Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Попович Катерини Миколаївни: «Художньо-стильові особливості мистецтва літографії київської школи графіки (1950 – 2020-х років)», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Лагутенко Ольга Андріївна, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти

• Селівачов Михайло Романович, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;
  • Денисюк Ольга Юріївна, кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

Опоненти:

• Романенкова Юлія Вікторівна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри дизайну факультету образотворчого мистецтва і дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Юр Марина Володимирівна, доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник, проректор з наукової і міжнародної діяльності Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Наказ № 44-од від 27.04.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 27.04.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Попович К. М.»

Дисертація Попович Катерини Миколаївни: «Художньо-стильові особливості мистецтва літографії київської школи графіки (1950 – 2020-х років)»

Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Валідація електронного підпису Попович К. М., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Захист транслюватиметься на офіційному Yutube каналу НАОМА: