Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Луцишиної Д.В.

Оголошення про створення разової спеціалізованої ради по захисту дисертації Луцишиної Дар’ї Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Луцишиної Дар’ї Володимирівни: «Творчість молодих художниць актуального мистецтва Києва 2000-2010-х років» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Селівачов Михайло Романович, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти

• Лагутенко Ольга Андріївна, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;
  • Денисюк Ольга Юріївна, кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

Опоненти:

• Кашуба-Вольвач Олена Дмитрівна, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник Відділу культурних стратегій, ініціатив та технологій Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України; завідувач науково-досліlним відділом мистецтва XIX – поч. XX ст. Національного художнього музею України;
  • Луковська Ольга Ігорівна, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри книжкової та станкової графіки Факультету видавничо-поліграфічних та інформаційних технологій Української академії друкарства, заступник директора з науково-мистецької діяльності Львівського палацу мистецтв.

Наказ № 42-од від 27.04.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 27.04.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Луцишиної Д.В.»

Дисертація Луцишиної Дар’ї Володимирівни: «Творчість молодих художниць актуального мистецтва Києва 2000-2010-х років»

Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Валідація електронного підпису Луцишиної Д. В., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Захист транслюватиметься на офіційному Yutube каналу НАОМА:
https:// https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA