Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Мячкової Т.О.

Оголошення про створення разової спеціалізованої ради по захисту дисертації Мячкової Тетяни Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Мячкової Тетяни Олександрівни: «Творчий спадок українського художника І. Дряпаченка (1881-1936): стилістичні та тематичні пошуки» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Селівачов Михайло Романович, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури;

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензенти

• Майстренко-Вакуленко Юлія В’ячеславівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, проректор з наукової та творчої роботи Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

Опоненти:

• Роготченко Олексій Олексійович, доктор мистецтвознавства, професор, головний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України;
  • Голубець Орест Михайлович, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри художньої кераміки факультету декоративно-прикладного мистецтва Львівської національної академії мистецтв;
  • Міщенко Ірина Іванівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, професор кафедри мистецтвознавчої експертизи Інституту практичної культурології та арт-менеджменту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Наказ № 43-од від 27.04.2023 Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 27.04.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Мячкової Т.О.»

Дисертація Мячкової Тетяни Олександрівни «Творчий спадок українського художника І. Дряпаченка (1881-1936): стилістичні та тематичні пошуки»

Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Валідація електронного підпису Мячкової Т.О., що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Захист транслюватиметься на офіційному Yutube каналу НАОМА: