Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:
– доктор мистецтвознавства, професор Селівачов Михайло Романович, професор кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;
Рецензенти
– доктор архітектури, професор Чернявський Володимир Георгійович, завідувач кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (рецензент);
– кандидат мистецтвознавства, доцент Денисюк Ольга Юріївна, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (рецензент);
Опоненти:
– доктор мистецтвознавства, старший науковий співробітник Юр Марина Володимирівна, проректор з наукової і міжнародної діяльності Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука (опонент);
– кандидат мистецтвознавства, доцент Гаврош Оксана Іванівна, доцент кафедри культури та соціально-гуманітарних дисциплін Закарпатської академії мистецтв (опонент).

Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
– Захист транслюватиметься на офіційному youtube каналі НАОМА: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA