Перейти до вмісту

Творча аспірантура

Умови вступу 2023

Творча аспірантура здійснює підготовку здобувачів на третьому освітньо-творчому рівні вищої освіти з метою здобуття ступеня доктора мистецтва.

Умови вступу на третій (освітньо-творчий) рівень вищої освіти

Третій (освітньо-творчий) рівень вищої освіти спрямований на підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у світовий освітній та мистецький простір фахівців з образотворчого мистецтва, здатних створювати та презентувати як традиційні художні мистецькі твори та мистецькі проєкти, так і вміти органічно поєднувати та інтерпретувати їх із сучасними новітніми видами візуального мистецтва, екстраполюючи поглиблені фахові компетентності на викладацько-дослідницьку діяльність у закладах мистецької вищої освіти, на творчу діяльність в мистецьких та наукових установах.

Доктор мистецтва– це освітній і водночас перший науковий ступінь, що здобувається на третьому рівні вищої освіти на основі ступеня магістра за мистецькою спеціальністю. Ступінь доктора мистецтва присуджується разовою спеціалізованою вченою радою навчального закладу в результаті успішного виконання здобувачем вищої освіти відповідної освітньо-творчої програми та публічного захисту творчого мистецького проєкту та його наукового обґрунтування на засіданні разової спеціалізованої ради закладу вищої освіти.

Нормативний строк підготовки доктора мистецтва в творчій аспірантурі становить три роки. Обсяг освітньої складової освітньо-творчої програми підготовки доктора мистецтва становить 44 кредити ЄКТС.

Прийом до творчої аспірантури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури очної (денної) форми навчання здійснюється у галузі 02 «Культура і мистецтво» за спеціальністю

  • 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Зустріч з абітурієнтами НАОМА Online

21 червня о 16.00 відбудеться online зустріч з абітурієнтами НАОМА  

Посилання на відеозв’язок https://meet.google.com/bzq-mgtb-jhk

Представники приймальної комісії дадуть відповіді на запитання, які цікавлять вас найбільше:
– вимоги до дослідницької пропозиції;
– з чого складаються вступні випробування;
– строки проведення вступної кампанії і багато іншого.

Канали комунікації:

Перелік вступних випробувань
1. ТВОРЧЕ ВИПРОБУВАННЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
2. ІСПИТ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
3. ІСПИТ З ФІЛОСОФІЇ
4. СПІВБЕСІДИ З ФАХОВИХ ПИТАНЬ ТА НАУКОВОГО РЕФЕРАТУ

Розклади

Нормативні документи

Приймальна комісія
Графік роботи

 

пн – пт – 10:00 – 17:00

сб – нд – вихідні