Студент з КНР Чжан Сюєчень здобув спеціальну відзнаку жюрі престижного міжнародного пленеру

Наш студент з КНР Чжан Сюєчень здобуває спеціальну відзнаку жюрі престижного міжнародного пленеру.

18 серпня у Вінниці завершився V Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник / The best artist – 2021».
Жюрі разом з першим заступником Міністра культури та інформаційної політики України Ростиславом Карандєєвим нагородило студента НАОМА Чжан Сюєченя Спеціальною відзнакою
«The Best Artist» · 2021

Народився він у 1992 році у м. Сучжоу у провінції Цзянсу, Китайська народна республіка.

У 2008 – 2011 роках навчався у Вищій школі мистецтв м. Сучжоу, де останній рік проходив підготовку до вступу в НАОМА.

У 2012 Чжан Сюєчен став студентом НАОМА. Навчався у відомих майстрів українського живопису. На І і ІІ курсах основи академічної школи закладали художники В. І. Баринова-Кулеба, В. Г. Виродова-Готьє, О. М. Бєлянський.

Диплом бакалавра Сюєчен Чжан отримав навчаючись у майстерні станкового живопису під керівництвом народного художника В. І. Гуріна, де також своїми секретами майстерності ділилися О. В. Оданик та А. Є. Зорко.

Далі продовжив навчання у майстерні храмового живопису імені М. А. Стороженка, де і захистив магістерську дипломну роботу під керівництвом І. Я. Пилипенка.

Сьогодні творчі зацікавлення молодого митця спрямовані до скульптури, тому Чжан відвідує майстерні скульптури у НАОМА.

Черговий доказ успішності мистецької освіти НАОМА. Вітаємо Чжана Сюєченя та всіх викладачів НАОМА, які працювали з цим талановитим студентом !