Запрошуємо на он-лайн зустріч з Анастасією Мануляк – керівницею напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту

Студенти та викладачі НАОМА запрошуються 10 березня 2023 року о 13.00

Тема зустрічі:  Діяльність напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту.

Зокрема, будуть висвітлені:

– довгострокові програми напряму «Візуальне мистецтво»;
– вибіркові проєкти напряму та співпрацю з українськими митцями;
– програми мобільності для митців;
– ініціативу з підтримки мистецьких резиденцій «Заправка».

Спікер: Анастасія Мануляк, керівниця напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту
Час проведення: 10.03.2023 о 13.00
Лінк на подію: https://meet.google.com/yux-pohj-wmv?hs=122&authuser=1

Довідка про “Український інститут”:
“Український інститут”— державна установа України, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Місія “Українського інституту” – зміцнення міжнародної і внутрішньої суб’єктності України засобами культурної дипломатії. Інституція налагоджує міжнародні культурні зв’язки між людьми та інституціями і створює можливості для взаємодії та співпраці України з рештою світу.
Український інститут є лідером по впровадженні та підтримці великої кількості культурно-мистецьких програм і проєктів за участю українських художників, кураторів та культурних менеджерів.

Фотографія:  Анастасія Мануляк, керівниця напряму «Візуальне мистецтво» Українського інституту. Фотографія – Валентин Кузан.

Шановні колеги!
Кафедра теорії та історії мистецтва започаткувала серію подій та зустрічей з відомими галеристами, мистецькими діячами, міжнародними арт-менеджерами, міжнародними компаніями, на які радо запрошуємо долучитися кожного викладача та студента НАОМА. Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до зустрічі!
Організатор – Олена Кашшай, старший викладач кафедри теорії та історії мистецтва.