Запрошуємо на он-лайн зустріч “House of Europe: найкращі можливості від ЄС” з Дарією Костюк

Шановні колеги!
Кафедра теорії та історії мистецтва започаткувала серію подій та зустрічей з відомими галеристами, мистецькими діячами, міжнародними арт-менеджерами, міжнародними компаніями, на які радо запрошуємо долучитися кожного викладача та студента НАОМА.

Студенти та викладачі НАОМА запрошуються

9 березня 2023 року о 16.00

на он-лайн зустріч з представницею House of Europe Дарією Костюк

Тема зустрічі: “House of Europe: найкращі можливості від ЄС (short-презентація творчих та обмінних можливостей від Європейського Союзу, актуальних програм і грантів від різних організацій ЄС).

Спікер: Дарія Костюк, координатор фронт-деску House of Europe
Час проведення: 09.03.2023 о 16.00
Лінк на подію: https://us02web.zoom.us/j/88658896666?pwd=WXVwaEtlbHJtQTPM1l2MzRaODR6dz09

Довідка про: House of Europe
House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до зустрічі!
Організатор – Олена Кашшай, старший викладач кафедри теорії та історії мистецтва