28 березня 2024 року на факультеті архітектури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулась значима подія. Ректор Олександр Цугорка відкрив виставку проєктів індивідуальних житлових будинків для внутрішньо переміщених осіб з міста Бахмута на території ТГ с.Требухів Броварського району Київської області, створених студентами 2 курсу
(кафедра архітектурного проєктування, факультет архітектури) в межах Благодійного архітектурного проєкту «Re:life Ukraine».
Засновниця та координаторка проєкту «Re:life Ukraine» – Євгенія Мур.
Був організований телеміст з німецькими колегами Штутгартського Університету Прикладних Наук. Проєкти виконані на дуже високому рівні і вже готові до використання в роботі.
Робота над створенням проєктів індивідуальних житлових будинків для внутрішньо переміщених осіб в межах Благодійного архітектурного проєкту «Re:life Ukraine» розпочалась на весняному воркшопі (04-08.03.24) на базі Штутгартського університету прикладних наук (Німеччина). Українські та німецькі студенти-архітектори й студенти-інженери працювали разом.
Від НАОМА брали участь студентки
2-го курсу: Рябцева Поліна, Родрігес Гомес Христина, Тараненко Єлизавета, Горбачова Дар’я;
3-го курсу: Савицька Єлизавета, Бахмач Вікторія, Лаврук Олександра, Федун Софія;
4-го курсу: Коновал Анастасія, Істомінова Дар’я, Лющенко Вікторія, Мецґер Марина;
аспірантка 3-го року навчання кафедри теорії історії та синтезу мистецтв Токар Марія;
старша викладачка кафедри архітектурного проєктування Ганна Олійник; професорка кафедри архітектурного проєктування Олена Олійник.
В Штутгарті доєдналася випускниця НАОМА 2022 р., архітекторка Саржинська Олександра.
Виставка триватиме до 10 квітня 2024 року.
Вознесенський узвіз, 20.
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132221_edit_78180619664630-1024x705.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132216_edit_78205581510460-1024x830.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132211_edit_78741447066628-1024x755.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132156_edit_78714224885382-1024x719.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132227_edit_78763366143187-1024x922.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132147_edit_78315206033881-1024x704.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132142_edit_78336116204190-1024x1010.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132133_edit_78696699074447-1024x512.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131848_edit_78455418558338-1024x736.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_132126_edit_78367065435956-1024x695.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131843_edit_78475277929690-1024x738.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131555_edit_78632747327582-1024x632.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131805_edit_78541957341659-1024x719.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131734_edit_78599650724462-1024x888.jpg)
![](https://naoma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_20240328_131743_edit_78562649251030-1024x717.jpg)