24 березня 2023 року у місті Коломия Івано-Франківської області у мистецькому центрі Світовид відкрилась виставка «Будуючи мрії»

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ НАОМА

Сьогодні, 24 березня 2023 року у місті Коломия Івано-Франківської області у мистецькому центрі Світовид відкрилась виставка «Будуючи мрії» студентських проєктів факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Виставка приурочена підписанню Угоди про співпрацю між Академією і Коломийським педагогічним фаховим коледжем Івано-Франківської обласної ради.

У відкритті виставки взяли участь в.о. проректора з наукової та творчої роботи Юлія Майстренко-Вакуленко та старший викладач кафедри архітектурного проєктування Михайло Гершензон.

Організувала виставку робіт старший викладач кафедри архітектурного проєктування Ганна Олійник.