07 травня 2024 року ректор Олександр Цугорка відкрив звітну виставку художніх робіт викладачів кафедри за 2023-2024 роки

07 травня 2024 року на кафедрі рисунка, факультет образотворчого мистецтва та реставрації, ректор Олександр Цугорка відкрив звітну виставку художніх робіт викладачів кафедри за 2023-2024 роки – рисунок, графіка, живопис, скульптура.

На звітній виставці викладачів кафедри рисунка представлені роботи: професора Олександра Белянського,  ст. викладача Андрія Гайдара, викладача Богдана Голояда, ст. викладача Тараса Гончаренка, ст. викладачки Наталії Журавльової, викладача Владислава Кравцова, професора Василя Магаляса, в. о. завідувача кафедри рисунка Олександра Михайлицького, ст. викладача Андрія Нікітіна, ст. викладача Євгена Піскунова,  доцента Юрія Рубашова,  ст. викладача Сергія Сабакаря,  професора Віктора Сухенка, доцента Віктора Свінарьова, доцента Зиновія Федика, ст. викладача Захара Шевчука.

Фотозвіт.

Вознесенський узвіз, 20