01 квітня 2024 року у Виставковому залі Художнього музею кафедра сценографії та екранних мистецтв НАОМА розгорнула унікальну і вражаючу звітну виставку студентських робіт «ПРОСТІР У ЧАСІ»

01 квітня 2024 року у Виставковому залі Художнього музею кафедра сценографії та екранних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури розгорнула унікальну і вражаючу звітну виставку студентських робіт «ПРОСТІР У ЧАСІ».
Це макети, ескізи до театральних вистав, кіноескізи.
Виставка охоплює  майже півстоліття існування навчально-творчої майстерні сценографії, заснованої професором Данилом Лідером, який впродовж багатьох років очолював театрально-декораційне відділення.
На виставці представлені роботи студентів усіх творчих майстерень – і сьогодення, і минулих років.
Атмосфера мистецтва і майстерність молодих митців заворожує.
Виставка триватиме до 15 квітня 2024 року.
Вознесенський узвіз, 20.