10 квітня 2024 р. о 15:00 в НАОМА круглий стіл «Мистецька школа Василя Гуріна (1939 – 2018)» з нагоди 85-річчя з дня народження майстра

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

КРУГЛИЙ СТІЛ
«МИСТЕЦЬКА ШКОЛА ВАСИЛЯ ГУРІНА (1939 – 2018)»
З НАГОДИ 85-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МАЙСТРА
10 квітня 2024 р. о 15:00 в НАОМА

10 квітня 2024 р. о 15:30 в НАОМА відбудеться круглий стіл за темою:
«Мистецька школа Василя Гуріна (1939 – 2018) з нагоди 85-річчя з дня народження майстра»

Напрямки обговорення круглого столу:
– мистецьки пріоритети професора, народного художника України Василя Івановича Гуріна
– самобутність педагогічного методу митця
– спогади: «мистецьки поради професора»
– живописна учбова постановка, як засіб образотворчого мислення
– предмет «Композиція» у педагогічному методі В.І. Гуріна (для освітнього рівня «бакалавр» і «магістр»)
– поради В.І. Гуріна про етапі роботи на мистецьким твором: від ідеї до втілення.
– діалог класичного і сучасного у дипломних творах під керівництвом Гуріна В.І.
– асистентура -стажування під керівництвом Гуріна В.І. у спогадах колег та учнів.

До 15 квітня 2024 р. в кабінеті живопису і композиції НАОМА працює виставка В. І. Гуріна з колекції фондів Музею НАОМА.

Василь Іванович Гурін (1939 – 2018) – народний художник України, професор, відомий український живописець, викладач. Багато років В. Гурін очолював кафедру живопису і композиції НАОМА, також майстерню станкового живопису, був керівником асистентів-стажистів, а його учні й колеги і нині продовжують справу професора у складі науково-педагогічного колективу НАОМА, інших навчальних закладів України, Національної спілки художників України.

Запрошуємо долучитися до круглого столу для виступів та обговорення! Вітається подання тез до круглого столу.

Контакті особи:
Храпачов Олександр [email protected]