20 листопада 2022 року в НАОМА відбулася міжнародна наукова конференція Десяті Платонівські читання.

Пленарне засідання конференції, було присвячено творчості мистецтвознавця та художника Платона Олександровича Білецького. На засіданні прозвучали виступи – кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри ТІМ НАОМА М.В. Русяєвої, доктора мистецтвознавства, професора НАОМА О.А. Лагутенко, кандидата мистецтвознавства, доцента Сумського державного університету, заслуженого діяча мистецтв України С.І. Побожія.

Конференція цього року об’єднала більше ніж 100 учасників, в тому числі науковців Польщі, Італії, Китаю, а також дослідників з НХМУ, ЛНГМ ім. Б. Г. Возницького, Скарбниці Національного музею історії України, Інституту мистецтвознавства фольклористики та етнології ім. М. Рильського НAН України, Музею-майстерні І.П. Кавалерідзе, Національного науково-дослідного реставраційного центру України.
Було представлено доповіді студентів, аспірантів на науковців Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, Харківської державної академії дизайну та мистецтв, Львівської національної академії мистецтв, колег з Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Київського національного університету культури і мистецтв, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Тези конференції будуть опубліковані в електронному та друкованому вигляді.

Дякуємо всім учасникам і гостям, які в цей важкий час підтримують українську науку і мистецтво!