Стратегічний форум співробітників та студентів Академії

Шановні колеги!

Нові умови акредитації вимагають від нас нового підходу у житті Академії і реалізації освітніх програм. Першою і основною дією має стати визначення місії, візії та розробку стратегії Академії. Наша місія, візія, цінності та стратегія мають бути покладені в основу усіх інших діях, які вимагає від нас акредитація. На мене покладена відповідальність за започаткування процесів на виконання умов акредитації. Для розробки стратегії, пропоную провести стратегічний форум співробітників та студентів Академії з залученням випускників та роботодавців.

Місія, візія, цінності та стратегію розробляє колектив, затверджує Вчена рада та Наглядова рада, а куруються всі в усіх своїх діях в Академії. Місія, візія та стратегія – це те, чому має підкоряти свої дії кожен і насамперед майбутній ректор, хто б не був обраний на цю посаду.

Де? В режимі онлайн за посиланням –  https://meet.google.com/btp-pdpn-vvb

Коли? 21  квітня (середа ) о 15.00