З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!
ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ СТУДЕНТА!

Сьогодні, коли кожен з Вас несе відповідальність за своє навчання та майбутнє, коли Ви проходите через випробування військових років, ми відчуваємо особливу гордість і повагу до Вас. Ваша сила, визначеність та готовність приймати виклики демонструють високий рівень ваших характерів та обов’язковість у власному розвитку. Кожен з Вас має потенціал внести вагомий внесок у справу будівництва сильної, єдиної країни.

Нехай ваші зусилля будуть успішними, навчання — плідним, а дорога до знань — цікавою та насиченою. Бажаю Вам невичерпної енергії, терпіння та Перемоги!

Спільно ми подолаємо будь-які труднощі та зміцнимо наше суспільство. Бережіть себе та своїх товаришів, долайте труднощі з гідністю та невгамовним оптимізмом.

Олександр Цугорка

Дякуємо Збройним силам України!
Слава Україні!