З болем та глибокою скорботою сповіщаємо про передчасну смерть викладача Лисенко Людмили Олександрівни

Відспівування Людмили Олександрівни Лисенко відбудеться в Свято-Троїцькому Іонінському монастирі 1 листопада о 10:00.
Прощання на Байковому кладовищі у великому залі крематорію о 12:00.

Колектив Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури з болем та глибокою скорботою сповіщає про передчасну смерть викладача кафедри теорії ті історії мистецтва Лисенко Людмили Олександрівни.

Важко знайти слова, щоб висловити почуття з приводу неочікуваної смерті людини, яка заслуговує найкращі слова подяки та шани.

Людмила Олександрівна виховала не одне покоління студентів і завжди своїм розумом та вчинками подавала гідний приклад. Своїх студентів вона вчила відповідальності та мудрості, а її ерудиція та професіоналізм завжди були на найвищому рівні.

Для багатьох студентів Людмила Олександрівна була Вчителем, якого зустрічають один раз в житті. Для всіх, хто з нею працював, була близьким щирим другом.

Людмила Олександрівна, кандидат мистецтвознавства, доцент, заслужений діяч мистецтв України, була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто був поряд.

Неординарна та яскрава особистість, Людмила Олександрівна завжди залишиться жити в наших серцях.

…Смерть не чує нас,
Не баче наших потрясінь.
Але хіба в сумний цей час
Утримає від сліз…