Неможливо охопити величину втрати, якої зазнало мистецьке життя нашої країни.

Пішов з життя професор кафедри скульптури НАОМА, народний художник України, скульптор  Володимир Андрійович Чепелик. Передусім скульптор. І викладач. Таким ми будемо пам’ятати його завжди. Тому, що не можна забути як, саме завдячуючи зусиллям Володимира Андрійовича в Академії була започаткована практика виконання дипломних робіт у камені, що утворило наш прекрасний скульптурний парк на території закладу. І не тільки. Виконані в різних матеріалах, як камінь і бронза, роботи студентів кафедри під керівництвом та підтримкою Володимира Андрійовича прикрашають місто Київ та інші історичні міста України, як Любеч чи Седнів. І це тільки ті міста, де багато робіт наших студентів.  Наш вчитель нам часто казав: “Що вам потрібно?… Я не обіцяю, але спробую зробити”. І завжди робив.
Тепер це за нами.

Кафедра від імені колег та учнів Володимира Андрійовича висловлює щирі співчуття рідним та близьким. На жаль у цей складний час, ми не взмозі віддати останню пошану так, як слід за нашими давніми традиціями. Залишається одне – тримати в спогадах і у серцях назавжди.