Вітаємо з отриманням диплому доктора філософії (PhD) Ірину Балтазюк!

7 червня 2023 року в НАОМА відбулася радісна подія – диплом доктора філософії за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво отримала Ірина Віталіївна Балтазюк – здобувачка, яка навчалася в аспірантурі Академії. Ректор  професор Олександр Цугорка привітав пані Ірину з успішним захистом і вручив  диплом доктора філософії.

8 травня 2023 року  Ірина Балтазюк успішно захистила дисертацію на тему «Художній символ у живописі київських митців початку XXI століття: контекст, типологія, художньо-стильові особливості». Члени разової спеціалізованої вченої ради НАОМА одноголосно прийняли рішення про присудження їй ступеня доктора філософії.

Доктор філософії  Ірина Балтазюк здобула вищу освіту в НАОМА на кафедрі живопису та композиції,  де з 2012 по 2016 роки навчалася на бакалаврському рівні, а з 2016 по 2018 – на магістерському. У 2018 році вступила до аспірантури Академії, яку закінчила у 2022 році.
Кафедра теорії та історії мистецтва пишається своєю випускницею та бажає їй подальших успіхів!