Вільний університет Боцен-Больцано (Unibz) підтримує українських студентів, науковців та викладачів, надаючи доступ до навчання та викладання на наступних рівнях:

Українські студенти BA-MA (бакалаври та магістри)

• Можливість безпосередньо записатися на певні курси;
  • Повне звільнення від плати (зарахування, навчання);
  • Подальший безкоштовний запис на спеціальні мовні курси в університетському мовному центрі;
  • Щомісячна фінансова допомога протягом поточного семестру в цьому навчальному році;
  • Безкоштовне харчування в університетській їдальні;
  • Безкоштовне користування регіональним громадським транспортом.

+     Крім того, Відділ підтримки освіти нашої провінції докладає зусиль в пошуку безкоштовного житла.

Зацікавлені українські студенти мають пройти співбесіду з викладачами Unibz по конкретних програмах навчання, підтверджуючи свої академічні знання в обраних предметних областях.

Усі вищезазначені заходи для студентів будуть діяти до вересня 2022 року, а будь-які продовження чи зміни будуть розглянуті своєчасно відповідно до розвитку надзвичайної ситуації.

Контактні особи для студентів бакалавріату або магістратури: Christian Staffler  Christian.Staffler@unibz.it   or Mario Burg  Mario.Burg@unibz.it

Українські аспіранти PhD (доктори філософії)

Українські аспіранти­–біженці можуть бути прийняті в якості приїжджих аспірантів (Visiting PhDs) до аспірантури університету та закінчити свою дослідницьку роботу в Unibz за умови, що науковий напрямок їхніх досліджень відповідає напрямку дослідження однієї з програм Unibz.

Вся вищезгадана підтримка бакалаврів та магістрів стосується й аспірантів.

Контактна особа для аспірантів: Karin Felderer  Karin.Felderer@unibz.it

Українські професори чи дослідники

Запрошуються в якості приїжджих професорів (Visiting Professors) на термін не більше 6 місяців (до кінця вересня 2022 року). Так само будь-які продовження терміну чи зміни будуть розглядатися своєчасно відповідно до розвитку надзвичайної ситуації.

Вся вищенаведена підтримка бакалаврів та магістрів стосується також і професорів, за винятком нижче вказаного:

• Українські приїжджі професори отримають плату в розмірі 1 000.00 євро на місяць з можливістю здійснювати викладацьку діяльність.

Контактна особа для професорів / дослідників: Alessandra Redolfi Alessandra.Redolfi@unibz.it

З найкращими побажаннями. Бережіть себе!

Професор Ніцан Коен,

Декан факультету дизайну та мистецтва