Перейти до вмісту

Військова підготовка студентів

Студенти мають нагоду навчитись військовій справі за програмою підготовки офіцерів запасу за однією з дванадцяти військово-облікових спеціальностей, на ваш вибір.

Вступна кампанія розпочалась з 1 лютого 2023 року

Навчання здійснюється за програмою підготовки офіцерів запасу в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) за наступними військово-обліковими спеціальностями:

Підготовка здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання протягом 2 років.

Також існує підготовка, яка здійснюється методом “військового дня” протягом 1 року за однією з двох бойових військово-облікових спеціальностей, а саме:

Студенти ЗВО, які виявили бажання отримати вміння, знання і навички з військової підготовки у 2023 році,  мають підготувати:

– копію паспорта – 2 екз.;
– витяг до паспорта (якщо id-карта);
– копію картки платника податків – 2 екз.;
– посвідчення про приписку (крім дівчат) – 2 екз. або військовий квиток – 1 екз.;
– автобіографію, підготовлену власноруч;
– фото 3х4 – 4 шт. (кольорові);
– погодити заяву у декана про дозвіл навчання на кафедрі військової підготовки раз на тиждень, тобто методом “військового дня”;
– отримати довідку з деканату про форму навчання та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів;
–  копію диплому (завіреного нотаріально або навчальним закладом) не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України;
–  оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі військової підготовки (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або реєстрації.  Саме Відбіркова комісія  кафедри військової підготовки НУОУ видає направлення на ВЛК).

Призначається день вступних іспитів, які складаються з трьох етапів за один день:

  1. Перевірка рівня фізичної підготовки;
  2. Рівень допризовної підготовки;
  3. Психологічний відбір.

Комплексні і практичні заняття відбуваються після першого та другого року навчання – це є перевіркою опанування первинної підготовки.

Навчальний збір є заключним етапом та перевіркою отриманих умінь, знань та навичок.

Дисциплінованість, психологічна стійкість, швидке прийняття рішень в екстремальних ситуаціях, уміння діяти в команді, брати на себе відповідальність, саме цими якостями володіють наші випускники.

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Саме після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки перед студентами відкривається можливість разом з дипломом про вищу освіту отримати звання молодшого лейтенанта запасу згідно з обраною військово-обліковою спеціальністю.

Додаткова інформація:

044-271-06-88,
063-519-56-17,
044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: https://www.facebook.com/kafedraviiskovoyi,

Електронна адреса: [email protected]