UAL спільно з DonStream запрошує студентів НАОМА відвідати онлайн семінар 3 листопада 2022 року

Для бакалаврів:

UAL Portfolio Advice спільно з DonStream запрошує студентів приєднатися до онлайн семінару, щоб дізнатися більше про коледжі та програми отримання дипломів Лондонського університету мистецтв (UAL). Цей семінар організований спільно з DonStream, офіційним представником UAL в Україні, і є чудовою нагодою отримати актуальну інформацію, включаючи поради щодо заповнення аплікаційної форми (Application) і портфоліо (Portfolio) для вступу в 2023 році та надалі.

Студентам, що цікавляться бакалаврськими, переддипломними та базовими курсами в шістьох коледжах UAL, надається можливість почути інформацію від фахівців UAL і DonStream і поставити свої запитання під час інтерактивної сесії питань і відповідей.

Четвер, 3 листопада 2022 року
з 15:30 до 16:30 за британським часом (13:30 – 14:30 за Києвом)

Посилання для реєстрації:

Для магістрів:

Онлайн семінар по заповненню аплікаційної форми (Application) та пропозиції щодо навчання (Study Proposal) на вступ до магістратури UAL проводиться спільно з DonStream.

Студентів запрошують приєднатися до онлайн семінару від Університету мистецтв Лондона (UAL) та DonStream, офіційного представника UAL в Україні, у

Четвер, 3 листопада 2022 року
з 9:30 до 11:00 за британським часом (з 7:30 до 9:00 за Києвом).

Онлайн семінар, що проводиться міжнародними вченими, надасть більше інформації про подачу аплікаційної форми на навчання в магістратурі в усіх шістьох коледжах UAL, поради по підготовці Вашого портфоліо, письмової частини вашої аплікаційної форми (наприклад, пропозиції щодо навчання) і пояснить на що чекати, якщо Вас запросили на співбесіду. Під час інтерактивної сесії Ви матимете можливість поставити будь-які запитання щодо процесу подання аплікаційної форми.

Щоб зареєструватися на онлайн сесію, будь ласка, надішліть електронний лист на адресу [email protected], вказавши своє ім’я та освітню програму(и), яка (які) вас цікавлять. Після цього DonStream поділиться з Вами посиланням Microsoft Teams, щоб Ви могли приєднатися до сеансу в реальному часі.

———

UAL Portfolio Advice in association with DonStream

Join us to find out more about the colleges and degree programmes at University of the Arts London (UAL). Hosted jointly with DonStream, UAL’s official representative for Ukraine, this webinar is a great chance to get up-to-date information including application and portfolio advice for 2023 entry and beyond.

Open to students interested in undergraduate, pre-degree and foundation courses across UAL’s 6 colleges, this session will be an opportunity to hear from UAL and DonStream and will conclude with an interactive Q&A session.

3rd November 2022
3:30 – 4:30 pm UK time

Link to register:

——-

Postgraduate Seminar – MA Application and Study Proposal (in association with DonStream)

You are invited to join an upcoming seminar from University of the Arts London and DonStream, UAL’s official representative for Ukraine on Thursday, 3rd November 2022 from 9:30 – 11am UK time.

Delivered by our International Academics, this session we will provide more information about applying for postgraduate study across all six colleges, advice on preparing your portfolio, the written part of your application (such as your study proposal) and what to expect if you’re invited to an interview.  During the interactive session, you’ll have the opportunity to ask any questions you may have about the application process.

In order to register for the session, please email [email protected] with your name and programme(s) of interest. DonStream will then share a Microsoft Teams link for you to join the live session.