Головна / Новини / Cтудентська номінація «Упаковка майбутнього» Всеукраїнського конкурсу «Українська зірка упаковки».

Cтудентська номінація «Упаковка майбутнього» Всеукраїнського конкурсу «Українська зірка упаковки».

Cтудентська номінація «Упаковка майбутнього» Всеукраїнського конкурсу «Українська зірка упаковки».”Майстерня дизайну професора Віталія Шості”  Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Студенти Майстерні щороку беруть участь у студентській номінації «Упаковка майбутнього» Всеукраїнського конкурсу «Українська зірка упаковки».
Цього року Майстерня представила на конкурс 8 проєктів, три з яких стали переможцями! Слідкуйте за нашими сторінками, щоб побачити їх усі)
Дизайн серії етикеток для консервів ТМ «М’ясощі»
Концепт дизайну для української торгової марки преміум-класу. У серії представлено дизайн для трьох смаків: курка, гуска та індичка. Види м’ясної продукції: Тушенина, Дитяче харчування. Відповідні типи паковань: скляний слоїк, жерстяна банка.
Власні назви продуктів розроблені на основі діалектних слів-імітаторів звуків тварин з різних регіонів України: Бол-Болкало — пюре з індички, Ге-Гало — пюре з гускі, Ко-Кош — пюре з курки.
Птахи зображені силуетом, а всередині зображень ми впізнаємо орнаментально змальоване поле.
Графіка проєкту посилається до народного декоративного мистецтва. В такий спосіб кожен птах, що з’являється на серії етикеток, символізує природу та домашнє фермерство.
Єдиний стиль графічного дизайну, що легко розпізнається споживачем, поширюється на всі типи етикеток і впроваджений на всіх типах паковань.
Автор: Поліна Макаренкова
Куратори: Віталій Шостя, Олена Батенко, Світлана Кошкіна
Проєкт є учасником конкурсу «Упаковка майбутнього 2021»
Організатори конкурсу: Клуб пакувальників України, Київський міжнародний контрактовий ярмарок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *