22.07.2024 р. в НАОМА відбувся успішний захист дисертації Карім Нажет

22.07.2024 р. в НАОМА відбувся захист дисертації Карім Нажет на тему «Арабські графеми як засіб виразності в сучасному мистецтві (середина ХХ – початок ХХІ століття)» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво. Члени разової спеціалізованої вченої ради: голова ради – доктор архітектури проф. Чернявський В.Г., професор кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв факультету архітектури НАОМА; офіційний рецензент – кандидат мистецтвознавства доц. Тихонюк О.В., в.о. завідувача кафедри дизайну факультету образотворчого мистецтва та реставрації НАОМА; офіційні опоненти – доктор мистецтвознавства проф. Рибалко С.Б., завідувачка кафедри мистецтвознавства факультету аудіовізуального мистецтва Харківської державної академії культури і кандидат мистецтвознавства доц. Шулика В.В., завідувач кафедри реставрації та експертизи творів мистецтва Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Члени разової вченої ради заслухали доповідь Карім Нажет, отримали змістовні відповіді на свої запитання у процесі дискусії та обговорення положень дисертації та одноголосно прийняли рішення про присудження ступеня доктора філософії Карім Нажет Вітаємо з успішним захистом!

Карім Нажет – здобувач ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво, яка від 2020 р. вчиться в аспірантурі НАОМА на кафедрі теорії та історії мистецтва на освітньо-науковій програмі “Теорія та історія мистецтва”. Бажаємо успіхів!