Разова спеціалізована вчена рада, утворена для захисту дисертації Шиман К.А.

Створено разову спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Шиман Катерини Анатоліївни на тему «Новітні засоби утворення художньої форми у віртуальній реальності (на прикладі творів сучасного мистецтва України)» на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» галузі знань 02 Культура і мистецтво у наступному складі:

Голова разової спеціалізованої вченої ради:

• Павельчук Іванна Андріївна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 17.00.05 – образотворче мистецтво), доцент, доцент кафедри дизайну факультету образотворчого мистецтва та реставрації Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури

Члени разової спеціалізованої вченої ради:

Рецензент:

• Трошкіна Олена Анатоліївна, кандидат архітектури (спеціальність 18.00.01- теорія архітектури), доцент, в.о. завідувача кафедри теорії, історії архітектури та синтезу мистецтв факультету архітектури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

Опоненти:

• Безугла Руслана Іванівна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), доцент, завідувачка відділу теорії та історії культури Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України.
    Відгук та Валідація
  • Станіславська Катерина Ігорівна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), професор, професор кафедри музичного виховання загальноуніверситетських кафедр Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
    Рецензія та Валідація
  • Юр Марина Володимирівна, доктор мистецтвознавства (спеціальність 26.00.01 – теорія та історія культури), старший науковий співробітник, проректор з наукової та міжнародної діяльності Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла  Бойчука.

• Дата захисту:
  • Місце захисту:
  • Онлайн-трансляція захисту дисертації на YouTube каналі НАОМА за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC-TTuW-xTuaT-DMfjtXwJgA
  • Zoom-конференція за посиланням:
  • Ідентифікатор конференції:
  • Код доступу:

Приєднані документи:

Наказ № 216-од від 22.11.2023 р. Про введення в дію рішення Вченої ради НАОМА від 21.11.2023 р. «Про створення разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії Шиман К.А.»
Дисертація Шиман Катерини Анатоліївни на тему «Новітні засоби утворення художньої форми у віртуальній реальності (на прикладі творів сучасного мистецтва України)»
Дисертація завантажена у форматі PDF/A з текстовим шаром з накладенням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
Валідація електронного підпису Шиман Катерини Анатоліївни, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (з використанням кваліфікованої електронної позначки часу)
– Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації
– Відеозапис трансляції захисту дисертації Шиман К.А.
– Відеозапис трансляції із накладанням електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Валідація електронної печатки закладу, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронної печатки
– Рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії
– Наказ НАОМА про видачу диплома доктора філософії